Търсене Календар За нас Партньори Бизнес Контакти
Абланица
1. ДГ "Пролет"
2. СУ ..Св. Паисий Хилендарски"
3. ОУ "Хр. Ботев"
Аврен
1. ОУ "Христо Бoтев"
2. ДГ "Радост"
3. ОУ "Михаил Христов"
4. ДГ "Д. Минчева"
Айтос
1. ОУ "Атанас Манчев"
2. СУ "Христо Ботев"
3. СУ "Н. Й. Вапцаров"
4. ПГСС " ЗЛАТНА НИВА "
5. ДГ "Пролет"
6. ДГ "Калина Малина"
7. ДГ"Здравец"
8. ДГ "Радост"
9. ДГ №4"Славейче "
Александрово
1. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ОУ с. Александрово
3. ДГ "Дружба"
Алфатар
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Щастливо детство"
Алцек
1. ДГ
Арда
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Арчар
1. СУ "Христо Ботев“
2. ДГ "Кокиче"
Асеновград
1. ДГ "Пролет"
2. ДГ Дружба
3. ДГ "Асенова крепост"
4. ДГ Никола Й. Вапцаров
5. ДГ "Мир"
6. ДГ "Надежда"
7. ДГ "Радост"
8. ДГ "Бако Динчо"
9. ДГ Зорница
10. ОУ "Ангел Кънчев"
11. ОУ "Христо Ботев"
12. ОУ "Отец Паисий" - Асеновград
13. ОУ "Петко Каравелов"
14. ОУ "Н. Вапцаров"
15. ОУ "Райна Княгина"
16. ОУ "Панайот Волов"
17. СУ „Свети княз Борис I”
18. СУ "Св.св. Кирил и Методий"
19. ПГ" Св. П. Евтимий"
20. ОДК - "Васил Левски"
21. ПГ по ХВТ "Св. Д. Солунски"
22. ПГ " Цар Иван Асен ІІ
Ахелой
1. ОУ " Христо Ботев "
2. ДГ " Теменуга "
Ахтопол
1. ОУ Ахтопол
2. ДГ"Делфинче"
Балчик
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ОУ"Антим І"
3. СУ"Христо Ботев"
4. ОДК
5. ДГ № 1 "Здравец"
6. ДГ № 2 "Знаме наМира"
7. ДГ № 3 "Чайка"
Баните
1. СУ "ХРИСТО БОТЕВ"
2. ДГ "Веселин Маринов"
Банско
1. ДГ "Здравец"
2. ПЛТГ"Никола Вапцаров"-Банско
3. ПГССТ "Алеко Константинов"
4. ПГЕЕ - Банско
5. СУ"Неофит Рилски"
6. НУ"Св. Паисий Хилендарски"
Баня
1. ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
2. ОУ "Н. Рилски"
3. ДГ "Вяра, Надежда, Любов"
4. ОУ "Злати Терзиев"
Барутин
1. ОУ "Н. Вапцаров"
2. ДГ "Елица"
Батак
1. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Св.Св.К.и Методий"
3. ДГ "Катя Ванчева"
4. ОУ "Отец Паисий"
5. ПГГСД "Стефан Божков"
Батановци
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Валентина Терешкова"
Батово
1. ОУ " ОТЕЦ ПАИСИЙ"
2. ДГ
Беброво
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Вяра, Надежда, Любов"
Бегово
1. ДГ "Радост"
Белица
1. СУ" Св.св.Кирил и Методий"
2. Гимназия "Никола Вапцаров"
3. ДГ "Надежда"
Белоградец
1. ДГ "Щастливо детство"
Белозем
1. ДГ"Синчец"
2. ОУ "Гео Милев"
3. ПГСС
Белослав
1. НУ "Отец Паисий"
2. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
3. ОУ "Св. П. Евтимий"
4. ПГ "Св.Д.Солунски"
5. ДГ "Първи юни"
6. ДГ "Щастливо детство"
7. ДГ "Калина Малина"
Беляковец
1. ДГ "Мечо Пух"
Бенковски
1. ДГ "Щастливо детство"
2. ОУ "Г. С. Раковски"
3. ДГ "Мики Маус"
4. СУ "Н. Й. Вапцаров"
5. ДГ
6. ОУ "Г. Бенковски"
7. ДГ "Елица"
Берковица
1. ДГ "Малина"
2. ДГ "Звънче"
3. ДГ "Пролетна дъга"
4. Гимназия "Д-р Ив. Панов"
5. I ОУ Н.Й.Вапцаров
6. II ОУ "Христо Смирненски"
7. III ОУ "Ив. Вазов"
8. ІV ОУ "Г. С. Раковски"
9. Лесотехническа ПГ
10. Център за работа с деца
11. ЦСОП "Христо Ботев"
Беслен
1. ОУ "Гоце Делчев"
Благоевград
1. УО
2. ІІ ОУ "Д. Благоев"
3. ІV ОУ "Димчо Дебелянов"
4. БПГ
5. VІІ СУ
6. ХІ ОУ "Христо Ботев"
7. ЕГ
8. ПМГ "Акад. С. П. Корольов"
9. ДГ № 1
10. ДГ № 2
11. ДГ № 3
12. ДГ № 4
13. ДГ№1
14. Ц Д Г № 2
15. ДГ №3
16. ДГ №6
17. ДГ № 8 " Вечерница "
18. ДГ № 10 "Мак"
19. ДГ № 12
20. ДГ №11"Здравец"
21. ПГИ "Иван Илиев"
22. ПГ САГ
23. СУИЧЕ "Св. Кл. Охридски"
24. ІІІ ОУ "Д.Талев"
25. VІІІ СУ "Арсени Костенцев"
26. ІХ ОУ "Пейо Кр. Яворов"
27. ПГТЛП "Гоце Делчев"
28. НХГ"Св.св.Кирил и Методий
29. VI СУ "Иван Вазов"
30. ДГ № 4"Роса"
31. V СУ "Георги Измирлиев"
32. ОУИ
33. МУЦТПО
34. ОДК
35. Ресурсен център
36. ЧВСУ "Димитър & Йоан"
37. Колеж по икономика и мениджмън
38. ЧПК "АВС"
39. ЦСОП "Св. Паисий Хилендарски"
Блъсково
1. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Лиляна Димитрова"
Бобов дол
1. ОУ "Н. Вапцаров"
2. СУ "Христо Ботев"
3. СУ "Д-р Петър Берон"
4. ДГ "Миньор"
5. ДГ "Дружба"
6. ПГ
Бобошево
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Здравец"
Боголин
1. ДГ "Кокиче"
Божурица
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Божур"
Божурово
1. ОУ"Васил Левски"
2. ДГ
3. ДГ "Щ-во детство"
Бозвелийско
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Щастливо детство"
Бойно
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ " Вела Пеева "
Бойчиновци
1. ДГ "Звънче"
2. СУ "В.Левски"
3. СУ"Св.Св.Кирил и Методий"
Болярово
1. СУ "Д-р Петър Берон"
2. ДГ"Здравец"
Борец
1. ДГ "Роза"
2. НУ "Св.Св. Кирил и Методий"
Борино
1. СУ-Борино
2. ДГ "Радост"
Борован
1. ОДК "Маша Белмустакова"
2. ОУ "Отец Паисий"
3. ПГТ "К. Петров"
4. ДГ "Тошка Петрова"
Боровци
1. ДГ "Червената шапчица"
Борци
1. ДГ "Знаме на мира"
Ботевград
1. ДГ "САРАНСК"
2. ДГ "Кокиче"
3. ДГ "Иглика"
4. ПМГ"Акад.проф.д-р Ас.Златаров"
5. ПГТМ "Христо Ботев"
6. ТПГ "Стамен Панчев"
7. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
8. ДГ "Славейче"
9. ДГ "Синчец"
10. ДГ "Слънце"
11. ДГ "Звънче"
12. ОУ "Васил Левски"
13. ОУ" Н.Й.Вапцаров "
Бохот
1. ОУ "Антон Страшимиров"
Боянци
1. ОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
Брадвари
1. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
Браничево
1. ДГ"Щастливо детство"
2. ОУ"Й.Йовков"
Бранище
1. ДГ
Брацигово
1. ДГ "Божура Фурнаджиева"
2. ДГ "Здравец"
3. СУ "Народни будители"
4. ПГСА
5. НУ "Васил Петлешков"
Брегово
1. СУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ЦРД
3. ДГ "Детелина"
Брезник
1. СУ "В. Левски"
2. ПГСС "Н. Й. Вапцаров"
3. ДГ "Брезица"
Брезница
1. ДГ "Еделвайс"
2. СУ-Брезница
Брезово
1. ДГ "В. Благоева"
2. СУ "Христо Смирненски"
3. ПГ" Зл. Бояджиев" гр. Брезово
Бреница
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Йордан Каменополски"
3. ДГ "Детска планета"
Брест
1. ДГ "Щастливо детство"
2. ОУ "Христо Ботев"
Брестница
1. ОУ "Христо Ботев"
Брестовене
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Червената Шапчица"
Бръщен
1. ОУ "Яне Сандански"
2. ДГ "Кокиче"
Буково
1. ОУ " Иван Вазов"
2. ОУ "Д-р Петър Берон"
3. ДГ "Звездичка"
Бургас
1. НБУ "Михаил Лъкатник"
2. Ресурсен център
3. ЧНУ Д-р Мария Монтесори
4. ОУ "П. Р. Славейков"
5. ОУ "Св. Княз Борис І"
6. ОУ" Л. Каравелов "
7. ОУ"Найден Геров"
8. ОУ"Антон Страшимиров"
9. ОУ"Св.Климент Охридски"
10. ОУ "Георги Бенковски"
11. ОУ " П. К. Яворов"
12. ОУ " Васил Априлов "
13. ОУ"Братя Миладинови"
14. ОУ "Елин Пелин"
15. ОУ "Васил Левски" - Бургас
16. ОУ "Хр. Ботев"
17. ОУ "Христо Ботев"
18. ОУ " Христо Ботев"
19. СУ "Хр. Ботев"
20. ОУ"Иван Вазов"
21. ОУ "Христо Ботев"
22. СУ "Иван Вазов"
23. СУ " Йордан Йовков"
24. СУ "Еп. Константин Преславски
25. СУ "Димчо Дебелянов"
26. СУ ..Добри Чинтулов"
27. СУ "К. Петканов"
28. СУ " Петко Росен"
29. СУ "Св.Св.Кирил и Методий"
30. ГРЕ Г. С. Раковски
31. ГПАЕ "ГЕО МИЛЕВ"
32. ГПНЕ "Гьоте"
33. ГЧЕ "В. Левски"
34. ПМГ "Акад. Никола Обрешков"
35. СУ "Юрий Гагарин"
36. ПГТ
37. ПГМКР "СВ. НИКОЛА"
38. ПГМЕЕ - Бургас
39. ПГ "Колю Фичето" - Бургас
40. Търговска гимназия
41. ПГХТ "Акад. Н. Д. Зелинский"
42. ПГЕЕ "Константин Фотинов"
43. ПГ по транспорт
44. ПТГ
45. ПГ по дървообработване
46. ПГСИ "Пеньо Пенев"
47. ВГ
48. ОДК - Бургас
49. ЧПГИАЕ "Британика"
50. ПЧПУ
51. ЧОУ Бургас
52. ЧПК"Васил Левски"
53. ДГ-№1
54. О Д З № 2 гр.Бургас
55. ДГ№3 "Звънче"
56. ДГ "Калина Малина"
57. ДГ "Иглика"
58. ДГ - 6 "Ран Босилек"
59. ДГ №9 "Делфин"
60. ДГ № 10 "Славейче"
61. ДГ-11
62. ДГ "Звездица"
63. ДГ №2
64. ДГ № 12 "Радост"
65. ДГ № 5 "Златна рибка "
66. ДГ № 6
67. ДГ № 7 "Синчец"
68. ДГ No 9 "Пламъче"
69. ДГ "Слънце"
70. ДГ№ 11 "Чайка"
71. ДГ № 13 - ОЦ "Надежда"
72. ДГ №14 "Здравец"
73. ДГ № 17
74. ДГ №18"Ален мак"
75. ДГ№20"Златно ключе"
76. ДГ №21 "Синчец"
77. ДГ № 7
78. ДГ № 8 " Брезичка"
79. ДГ№16
80. ДГ №15
81. ДГ № 14 "Изгрев"
82. ДГ №17 "Веселушко"
83. НУМСИ
84. ОУ "Александър Георгиев-Коджакафалията"
85. ДГ "Калинка"
Българево
1. ДГ "Калиакра"
Българово
1. ОУ "Васил Левски"
Бързия
1. ДГ "Васил Левски"
2. ОУ "Г. С. Раковски"
Бъркач
1. ДГ "Васил Цаков"
Бял извор
1. СУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Мир"
3. ДГ "Изворче"
Бяла
1. ОУ"Отец Паисий"
2. ПГССТ
3. ДГ "Първи юни и ДК"
4. НУ "Св.Св. Кирил и Методий"
5. НУ "П.Р. Славейков"
6. ОУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ"
7. СУ "Панайот Волов"
8. ПГ-град Бяла. обл. Русе
9. ДГ "Пролет"
10. ДГ "Първи юни"
11. ДГ "Стадиона"
12. ОУ "Хаджи Димитър"
13. ДГ "Иглика"
Бяла река
1. ОУ "Любен Каравелов"
2. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
3. ДГ "Кокиче"
Бяла Слатина
1. ПГО "Ел.Багряна"
2. НУ "Христо Ботев"
3. НУ "Цани Гинчев"
4. НУ "Христо Смирненски"
5. ОУ "Св. Климент Охридски"
6. СУ "Васил Левски"
7. ПАГ "Н. Й. Вапцаров"
8. ДГ "Слънчице"
9. ДГ "Незабравка"
10. ДГ "Радост"
11. ДГ "Детелина"
Ваклиново
1. ДГ "Снежанка"
2. ОУ "Стефка Събчева"
Варна
1. НУ "Васил Левски"
2. ОУ "Антон Страшимиров"
3. ОУ "Васил Априлов"
4. ОУ "Г.С. Раковски"
5. ОУ "Добри Чинтулов"
6. ОУ "Захари Стоянов"
7. ОУ "Иван Вазов"
8. ОУ"Св. Иван Рилски"
9. ОУ"Йордан Йовков"
10. ОУ"Константин Арабаджиев"
11. ОУ "Кап. Петко войвода"
12. ОУ "Отец Паисий"
13. ОУ "Панайот Волов"
14. ОУ "Св. Патриарх Евтимий"
15. ОУ "П.Р.Славейков"
16. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
17. ОУ "Стефан Караджа"
18. ОУ "Стоян Михайловски"
19. ОУ "Христо Ботев"
20. ОУ "Цар Симеон І"
21. ОУ"Черноризец Храбър"
22. VІІ СУ "Найден Геров"
23. VIII СУПЧЕ "Ал. С. Пушкин"
24. ОУ "Васил Друмев"
25. СУ "Георги Бенковски"
26. СУ "Гео Милев"
27. СУ "Елин Пелин"
28. СУ "Любен Каравелов"
29. СУ "Пейо Кр. Яворов"
30. СУ "Св.Климент Охридски"
31. III ПМГ "Акад. М. Попов"
32. IV ЕГ "Фредерик Жолио - Кюри"
33. ГПЧЕ "Йоан Екзарх"
34. ПГИ"Д-р Иван Богоров"
35. 1 ЕГ
36. МГ "Д-р П. Берон"
37. НГХНИ "Константин Преславски"
38. ОДК
39. ПТГ
40. ПГХиХВТ "Д.И.Менделеев"
41. ПГСАГ "В. Левски"
42. ЧТГ
43. ЧПГУТ "Константин Фотинов"
44. Гимназия "Екзюпери"
45. ЧОУ "Малкият принц"
46. ЧЕГ "Джордж Байрон"
47. ЧПГСИИЧЕ
48. СО М.Колони
49. НАОП "Н.Коперник"
50. ДГ№ 1 "Маргаритка"
51. ДГ №2 "Д-р П. Берон"
52. ДГ №4 "ЧАЙКА"
53. ДГ№ 5"Славейче"
54. ДГ №6 "Палечко"
55. ДГ №34 "Лястовичка"
56. ОДГ№9" Ален мак"
57. ДГ№11"Детски свят"
58. ДГ№12"Първи юни"
59. ДГ Nо13 "Детска радост"
60. ДГ №14"Дружба"
61. ДГ №36 "Морска звездица"
62. ДГ N 16 "Българче "
63. ДГ №1"Светулка"
64. ДГ №2 "Пламъче"
65. ДГ № 24 " Детско градче"
66. ДГ № 4"Теменужка "
67. ДГ №5 "Слънчо"
68. ДГ №26 "Изворче"
69. ДГ №8 "Христо Ботев"
70. ДГ № 10 "Приказка"
71. ДГ №41"Първи Юни"
72. ДГ № 13"Звездичка"
73. ДГ №14 "Успех"
74. ДГ №15 "Гълъбче"
75. ДГ №7 "А. С. Пушкин"
76. ДГ № 17 В.Терешкова
77. ДГ №21 "К.Малина "
78. ДГ № 24 "Иглика"
79. ДГ № 25 "Люляче"
80. ДГ № 28 "Карамфилче"
81. ДГ № 30 "Мечо Пух"
82. ДГ № 32 "Моряче"
83. ДГ №35" Незабравка"
84. ДГ № 38"Ян Бибиян"
85. ДГ № 39 "Звънче"
86. ДГ №40 "Щастливо детство
87. ДГ № 42 "Мир"
88. ДГ № 43 Синчец
89. ДГ №44 Крилатко
90. ДГ № 45 "Пролет"
91. ЛДГ №20 "Бриз"
92. ДГ №22 "Горска приказка"
93. СДГ № 34 "Горски кът"
94. ЧДГ "Малкият принц"
95. Ресурсен център
96. ЧДГ"Морско конче"
97. ДГ"Слънчева дъга"
98. ВТГ "Г. С. Раковски"
99. ПГТМД
100. ПГГСД "Н. Хайтов"
101. ВМГ "Св. Н. Чудотворец"
102. ПГЕ
103. ПГТ
104. І ОУ
105. ІІІ ОУ "А. Кънчев"
106. СУ "Димчо Дебелянов"
107. ІІ СУ "Неофит Бозвели"
108. ЧДГ "Цветни песъчинки"
109. ДГ №33 "Делфинче"
110. Второ ОУ "Н.Й.Вапцаров"
111. ДГ №6 "Златно зрънце"
112. ДГ №18 "Морски свят"
113. ЧПК
114. ЧДГ "Аз съм българче"
115. ЧДГ "Д-р Мария Монтесори
116. ЧДГ Мечтатели
117. ЧДГ "Мелита"
118. ЧОУ Мечтатели
119. ЧОУ "Талант"
120. ЧДГ "Приятели"
121. ЧДГ"Чебурашка"
122. ЧНУ "Д-р Мария Монтесори"
123. ЧПК "БОГОЯ"
124. НУИ "Д.Христов"
125. Логопедичен център - Варна
126. ДГ №40 "Детски Свят"
Василево
1. ДГ
Василовци
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ "П.Р.Славейков"
Ведрина
1. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
2. ДГ
Велико Търново
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ОУ "Бачо Киро"
3. ОУ "Св.Патр. Евтимий"
4. ОУ "Д.Благоев"
5. ОУ "П.Р.Славейков"
6. ХГ "Св.св.Кирил и Методий"
7. ПМГ "В.Друмев"
8. ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров"
9. СУ "Емилиян Станев"
10. СУ "Вела Благоева"
11. СУ "Владимир Комаров"
12. СУ "Г. С. Раковски"
13. ПГСАГ "Ангел Попов"
14. СГ по икономика
15. ПГЕ "А.С.Попов"
16. ПГМД
17. ПГТ "Д-р Васил Берон"
18. IAE
19. Ресурсен център
20. ЧПГ "АК Аркус"
21. ПК по ИС
22. Спортно училище
23. ОУО "К.Фичето"
24. ДГ "Ален мак"
25. ДГ "Райна Княгиня"
26. ДГ "Слънце"
27. ДГ "Иванка Ботева"
28. ДГ "Св. Св. Кирил и Методий"
29. ДГ "Ивайло"
30. ДГ "Евгения Кисимова"
31. ДГ "Първи юни"
32. ДГ "Здравец"
33. ДГ "Пролет"
34. ДГ "Рада Войвода"
35. ДГ "Соня"
36. ДГ "Шареният замък"
Велинград
1. ЧПК "БУЛПРОГРЕС"
2. ДГ "Фантазия"
3. ДГ "Радост"
4. ОДК
5. СУ "Св.св.Кирил и Методий
6. Осн.училище " Хр.Ботев"
7. ОУ " Г.Бенковски "
8. СУ"Васил Левски"
9. ПГД "Иван Вазов"
10. ПГИТ
11. ДГ "Слънчице"
12. ДГ "Детски рай"
13. ДГ "Еделвайс"
14. ОУ"Неофит Рилски"
15. ПГГС"Хр.Ботев"
16. ЦСОП
Венелин
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Здравец"
Венец
1. СУ " Н. Й. Вапцаров"
2. ДГ "Щастливо детство"
Веселец
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ "Пролет"
Ветрен дол
1. Оу "Христо Смирненски"
2. ДГ "Детелина"
Ветрино
1. СУ"Христо Ботев"
2. ДГ "Васил Левски"
Видин
1. ПМГ "Екзарх Антим І"
2. СУ "Любен Каравелов"
3. ПТГ "Васил Левски"
4. ПГТ "Михалаки Георгиев"
5. ОУ "Еп. Софроний Врачански"
6. ОУ"Отец Паисий"
7. ОУ "Св. Климент Охридски"
8. ГУО
9. ДГ "Желязко Попниколов"
10. ДГ "Детелина"
11. ДГ "Васил Левски"
12. ДГ "Здравец"
13. ДГ "Арабела"
14. ДГ "Радост"
15. ДГ "Славейче"
16. ДГ № 13
17. ДГ "Зорница"
18. ДГ "Незабравка"
19. ДГ "Русалка"
20. ДГ "Синчец"
21. ДГ "Щастливо детство"
22. ДГ "Звънче"
23. РЦПИОВДУСОП-Видин
24. ПГ "Асен Златаров"
25. СУ "Христо Ботев"
26. СУ "Цар Симеон Велики"
27. СУ"Св.св.Кирил и Методий"
28. СУ „П. Р. Славейков“
29. ОУ "Иван Вазов"
30. ГПЧЕ "Йордан Радичков"
Видраре
1. ОУ "Васил Левски"
Виноград
1. ОУ "Св.Кл.Охридски"
Владая
1. 86 ОУ
2. ДГ № 4
Владимирово
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ
3. ДГ "Вълшебен свят"
4. ПГТ
5. ОУ "Вл. Минчев"
Воднянци
1. ДГ
Враца
1. ЦРД
2. ЕГ "Йоан Екзарх"
3. СУ "Козма Тричков"
4. НУ "Иванчо Младенов"
5. НУ "Иван Вазов"
6. НУ "Св. Софроний Врачански"
7. ОУ "Васил Левски"
8. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
9. ПМГ
10. СО
11. СУ "Отец Паисий"
12. СУ "Христо Ботев"
13. СУ "Васил Кънчов"
14. ПТГ "Н.Й.Вапцаров"
15. ПГТР
16. СУ "Никола Войводов"
17. ПГ " Димитраки Хаджитошин "
18. СУ "Мито Орозов"
19. Ресурсен център
20. СУ "Св. Климент Охридски"
21. ДГ "Знаме на мира"
22. ДГ"Звездица"
23. ДГ "Българче"
24. ДГ "Единство, Творчество, Красота"
25. ДГ "Люляк"
26. ДГ "Дъга"
27. ДГ "Слънце"
28. ДГ "Щастливо детство"
29. ДГ "Звънче"
30. ДГ "Вълшебница"
31. ДГ "Детска Вселена"
32. ДГ "Детски свят"
33. ДГ "Европейчета"
34. ДГ "Славейче"
35. ДГ "Брезичка"
36. ДГ "Радост"
37. ДГ "Зора"
Врачеш
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ "Отец Паисий"
Въглен
1. ОУ "Христо Смирненски"
Вълнари
1. ОУ "ХРИСТО БОТЕВ"
2. ДГ "Ален мак"
Вълчедръм
1. ДГ "Слънчице"
2. ДГ "Патиланци"
3. Гимназия "Д. Маринов"
4. І ОУ "Васил Левски"
5. II ОУ "Ив.Вазов"
6. ОДК
Вълчи дол
1. СУ "В. Левски"
2. ДГ "Здравец"
Вълчитрън
1. ОУ "Никола Й. Вапцаров"
2. ДГ "Детелина"
Върбица
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Слънчице"
3. НУ"Отец Паисий" с общежитие
4. ДГ "Пчелица"
5. СУ " Свети Паисий Хилендарски
6. ДГ "Славейче"
Върбовка
1. ОУ "Филип Тотю"
2. ДГ "Цветни мечти"
Габаре
1. СУ "Хр.Ботев"
2. ДГ " Червена шапчица "
Габра
1. ДГ "Детелинка"
2. ОУ "Отец Паисий"
Габрово
1. НУ "В. Левски"-Габрово
2. ОУ "Ран Босилек" - Габрово
3. ОУ "Н. Рилски"-Габрово
4. ОУ"Ц.Дюстабанов"-Габрово
5. VІ ОУ"Иван Вазов"-Габрово
6. ОУ"Кирил и Методий"-Габрово
7. ОУ "Хр. Ботев"-Габрово
8. СУ "Отец Паисий"
9. СУ "Райчо Каролев" - Габрово
10. НАГ- Габрово
11. ПМГ"Акад.Иван Гюзелев"-Габрово
12. ПГ по строителство
13. ПТГ "Д-р Н.Василиади"
14. ПГТ "Пенчо Семов"
15. НАОП - Габрово
16. Ресурсен център
17. ДГ "Дъга"-Габрово
18. ДГ"Ран Босилек"-Габрово
19. ДГ "Слънце"-Габрово
20. ДГ"Перуника"-Габрово
21. ДГ "Мики Маус" - Габрово
22. ДГ "Явор"-Габрово
23. ДГ "Първи юни"-Габрово
24. ДГ"Радост"-Габрово
25. ДГ "Мечо Пух"-Габрово
26. ДГ"Младост"-Габрово
27. ОУ"Христо Ботев"
Галиче
1. СУ "Хр. Ботев"
Генерал Киселово
1. ДГ "Надежда Крупская"
Генерал Тошево
1. ОУ "Хр. Смирненски"
2. СУ "Н. Й. ВАПЦАРОВ"
3. ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ
4. УО
5. ДГ "Пролет"
6. ДГ "Първи юни"
7. ДГ "Радост"
8. ЦРД
Гиген
1. СУ "Асен Златаров"
2. ДГ "Първи юни"
Главиница
1. ДГ "Радост"
2. ОУ"Христо Ботев"
3. СУ "Васил Левски"
4. ДГ "Св. Св. Кирил и Методий"
Глогово
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Изгрев"
Годешево
1. Ц Д Г с.Годешево
2. ОУ "Братя Миладинови"
Горен чифлик
1. ОУ"П.Хилендарски"
Горна Митрополия
1. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Незабравка"
Горна Оряховица
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
3. ОУ "Св.П.Хилендарски"
4. СУ "Георги Измирлиев"
5. СУ "Вичо Грънчаров"
6. ПТГ "Васил Левски"
7. ПГЕЕ "М.В.Ломоносов"
8. ПГХТ "Асен Златаров"
9. ПГЛПИ "Атанас Буров"
10. ПГЖПТ "Н.Й.Вапцаров"
11. ОДК
12. ДГ "Ален Мак"
13. ДГ "Бодра смяна"
14. ДГ "Божур"
15. СДГ "Детски свят"
16. ДГ "Елена Грънчарова"
17. ДГ "Здравец"
18. ДГ "Първи юни"
19. ДГ "Щастливо детство"
Горни Дъбник
1. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Цвята Христова"
Горно Дряново
1. ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
Горно Кирково
1. ДГ "Дъга"
Гоце Делчев
1. ДГ "Калинка"
2. ДГ "Снежанка"
3. ДГ "Джани Родари"
4. ДГ "Детелина"
5. ДГ "Радост"
6. ДГ "Брезичка"
7. ДГ "Слънце"
8. НПГ "Д.Талев"
9. ПМГ "Яне Сандански"
10. ПГ по МСС
11. І ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
12. ІІ ОУ"Гоце Делчев"
13. ІІІ -то ОУ"Братя Миладинови"
14. ЦСОП "Васил Левски"
15. ЦСОП "Васил Левски" - не използвай
Градежница
1. ОУ "Васил Априлов"
2. ДГ "Слънце"
Градина
1. ОУ "Неофит Рилски"
2. ДГ "Калина Малина"
3. ДГ "Първи юни"
4. ОУ "Христо Ботев"
Градище
1. ДГ "ОСМИ МАРТ"
2. ОУ "В. Левски"
Граф Игнатиево
1. ОУ "Граф Н.Игнатиев"
2. ДГ"Здравец"
Грашево
1. ДГ "Кокиче"
2. ОУ "Васил Левски"
Гроздьово
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Щурче"
Грохотно
1. ОУ "Гео Милев"
2. ДГ "Катя Ванчева"
Груево
1. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
2. ДГ Слънце
Гулийка
1. ОУ "Христо Ботев"
Гулянци
1. СУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Незабравка"
Гурково
1. ДГ "Дъга"
2. СУ"Хр.Смирненски"Гурково
3. ДГ "Латинка"Гурково
Гусла
1. ДГ"Славейче"
Гълъбец
1. ОУ"Г.Ст.Раковски"
2. ДГ
Гълъбово
1. СУ "Васил Левски"
2. ПГЕЕ-Гълъбово
3. ІОУ.Гълъбово
4. ІІ ОУ "Хр.Ботев" г.Гълъбово
5. ДГ "Наталия"
6. ДГ "Радост"
Гърмен
1. СУ "Св.св.Кирил и Методий
2. ДГ "Брезичка"
Гьоврен
1. ОУ"П.Кр.Яворов"
2. ДГ "Радост"
Гюльовца
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Усмивка"
Давидково
1. Оу "Св.Св.Кирил и Методий"
Дебелец
1. ОУ "Д-р П.Берон"
2. ДГ "Пламъче"
Дебрен
1. ДГ "Никола Вапцаров"
2. ОУ "Св. Климент Охридски"
Девене
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
Девин
1. СУ "Христо Ботев"
2. ПГЕ "А. С. ПОПОВ"
3. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
4. УО "Васил Левски"
5. ОДК
6. ДГ "Изворче"
7. ДГ "Здравец"
Девня
1. СУ "В.Левски"
2. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
3. ДГ"Детелина"
4. ДГ "Здравец"
5. ДГ "Незабравка"
Джебел
1. СУ "Христо Ботев"
2. ОДК
3. ПГ "Руска Пеева"
4. ДГ "Изгрев"
5. ДГ "Щaстливо детство"
Димово
1. ПГ по икономика
2. ОУ"Св.Св. Кирил и Методий"
3. ДГ "Слънце"
Динк
1. НУ"Отец Паисий"
Добрич
1. ОУ"Йордан Йовков"
2. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
3. ОУ "Панайот Волов"
4. ОУ "Стефан Караджа"
5. ОУ "Хан Аспарух"
6. ОУ "Хр. Смирненски"
7. ОУ "Христо Ботев"
8. СУ "Г. Ст. Раковски"
9. СУ "Димитър Талев"
10. СУ "Дора Габе"
11. СУ "Свети Климент Охридски"
12. СУ "Любен Каравелов"
13. СУ "П. Р. Славейков"
14. СУ “Св. св. Кирил и Методий”
15. ПМГ "Иван Вазов"
16. ЕГ "Гео Милев"
17. ПГ по МТЕ "М. В. Ломоносов"
18. ПГВМ
19. ФСГ "Васил Левски"
20. ПГАС
21. ПГТ "П. К. Яворов"
22. Ученическо общежитие
23. ДГ № 7 "Пролет"
24. ДГ № 8 "Бодра смяна"
25. ДГ № 9 "Пчеличка"
26. ДГ № 10 "Слънчице"
27. ДГ № 11
28. ДГ №12 "Щурче"
29. ДГ №17 "Първи юни"
30. ДГ № 18 "Дора Габе"
31. ДГ № 20 "Радост"
32. ДГ № 23 "Звездица"
33. ДГ № 24
34. ДГ № 25 "Весела"
35. ДГ № 26 "Звънче"
36. ДГ № 27 "Славейче"
37. ДГ № 29
38. ДГ № 32 "Зорница"
39. ДГ № 33
40. ЧДГ "Надежда"
41. РЦПИОВДУСОП
42. ЧПГТП "Райко Цончев"
43. ЧПГ "Леонардо да Винчи"
44. ПГ по ТОЛП
45. ЧОУ "Леонардо да Винчи"
Добромирка
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ -с.Добромирка
Доганово
1. ДГ "Камбанка"
2. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
Дойранци
1. ДГ"Лиляна Димитрова"
Долина
1. ДГ
2. ДГ"Зорница"
Долна Митрополия
1. СУ "Васил Априлов"
2. ДГ "Здравец"
Долна Оряховица
1. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Детска радост"
Долни Дъбник
1. НУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. СУ"Христо Ботев"
3. ПГСС "Проф. Иван Иванов"
4. ДГ "Щастливо детство"
Долни Цибър
1. ДГ "Щастливо детство"
2. ОУ "Хр.Ботев"
Долни чифлик
1. СУ "В. Левски"
2. ПГСС "Иван Вл. Мичурин"
3. ДГ "Мечо Пух"
Долно Големанци
1. ОУ "Христо Ботев"
Долно Дряново
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Слънце"
Дончево
1. ОУ с.Дончево
2. ДГ
Дорково
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Трети март"
Доспат
1. СУ - ДОСПАТ
2. ПГ "Васил Левски"
3. НУ "Вергил Ваклинов"
4. ДГ "Слънце"
Драгиново
1. ДГ "Пролет"
2. СУ "Методий Драгинов"
Дрангово
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Славейче"
Дропла
1. ДГ "Добруджанче"
Дряново
1. СУ "М.Райкович"-Дряново
2. ПГИ "РАЧО СТОЯНОВ"
3. ДГ"Детелина"
Дуванлии
1. ДГ "Иглика"
Дунавци
1. ПГСС "Г. М. Димитров"
2. ДГ "Мир"
3. ОУ "Хр. Ботев "
Дупница
1. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
2. СУ "Св. П. Хилендарски"
3. ОУ "Н. Рилски"
4. ОУ "Хр. Павлович"
5. ОУ"Е. Георгиев"
6. ОУ "Св. Кл. Охридски"
7. Гимназия "Христо Ботев"
8. ВСУ"Д.Дебелянов"
9. ПГОСУ
10. ПГT
11. ДГ №1
12. ДГ№2
13. ДГ№3-гр.Дупница
14. ДГ 4" Детелина"
15. ДГ №6
16. ДГ"КАЛИНА"№7
17. ДГ №9 "Слънце"
18. ДГ №11 "Таушаница"
19. ПГ "Акад. С. П. Корольов"
20. ПГХВХТ
21. ЧПКСЗ
Дъбник
1. ОУ " ЕЛИН ПЕЛИН"
2. ДГ "Мир"
Дъбница
1. ДГ "Пролет"
2. ОУ Дъбница
Дъбравино
1. ОУ "Свети Климент Охридски"
2. ДГ "Пролет"
Дълго поле
1. ДГ "Първи юни"
2. ОУ "Христо Ботев"
Егрек
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Лилия Карастоянова"
Езерово
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Дора Габе"
3. ОУ "Христо Ботев"
Екзарх Антимово
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ "Митко Палаузов"
Елена
1. НУ "Ил.Макариополски"
2. СУ"Иван Н.Момчилов"
3. ОДК
4. ДГ "Радост"
Елин Пелин
1. СУ "Васил Левски"
2. ПГ по керамика
3. ДГ "Радост"
4. НУ "Отец Паисий"
5. ДГ "Здравец"
6. ДГ "Слънце"
7. НУ "Христо Ботев"
8. ОУ"Стефан Стефанов"
Елхово
1. НУ "Бр.Жекови" Елхово
2. ДГ "Еделвайс"
3. Г "Свети Климент Охридски"
4. ОУ"Св. Св. Кирил и Методий"
5. ОУ "Св. П. Хилендарски"
6. ПГ "Стефан Караджа"
7. ОбДК
8. ДГ "Надежда"
9. ДГ "Невен"
10. ЦСОП "Н. Й. Вапцаров"
Енина
1. ОУ ЕНИНА
2. ДГ "ЯНА" с.Енина
Еница
1. ОУ"Васил Левски"
2. ДГ "Лиляна Димитрова"
Житница
1. ОУ "Хр. Ботев"
2. ОУ "СТЕФАН КАРАДЖА"
3. ДГ
4. ОУ "Христо Смирненски"
5. ДГ "Детски свят"
Завет
1. СУ "Св. Св.Кирил и Методий"
2. ПГЗ "Кл.А.Тимирязев"
3. ДГ "Слънчо"
Завоя
1. ДГ "Кокиче"
Загориче
1. ДГ "Червена шапчица"
Замфирово
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ Св.Св. Кирил и Методий
Звездел
1. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
2. ДГ "Щастливо детство"
Звездица
1. ДГ "Зорница"
Земен
1. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Детелина"
Златар
1. ОУ "Хр. Ботев"
2. ДГ " Червената шапчица"
Златарица
1. СУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ПГ по МСС "Н.Златарски"
3. ДГ "Славейче"
Златия
1. ДГ "Мечо Пух"
2. ОУ "Хр. Ботев"
Златна нива
1. ДГ "Червената шапчица"
Златна Панега
1. ОУ "Любен Каравелов"
Златоград
1. ПГ-Златоград
2. ОУ " В. Левски" гр.Златоград
3. ОДК
4. ДГ "Снежанка"
5. ДГ "Радост"
6. С О У "АНТИМ І"
Змеица
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Звънче"
Зърнево
1. ОУ"Хр.Ботев"
2. ДГ-с. Зърнево
Иван Вазово
1. ДГ "Щастливо детство"
Иваново
1. ОУ " Н.Й.Вапцаров "
2. ДГ "Ален мак"
3. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
4. ДГ "Детски свят"
5. ОУ " В. Левски "
Изгрев
1. ОУ "Петко Рачев Славейков"
2. ДГ "Снежанка"
Искра
1. Ц Д Г "Искра"
2. ОУ "Отец Паисий"
3. ОУ "Стефан Караджа"
4. ДГ "Мир"
Ихтиман
1. СУ "Христо Ботев"
2. ПГ "Васил Левски"
3. ДГ "Радост"
4. ОУ "Димчо Дебелянов"
5. ОДК
6. ДГ" Здравец"
7. ДГ"Гьончо Белев"
8. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
Каблешково
1. ОУ "Св. П. Хилендарски"
2. ДГ "Радост"
3. НУ "Хр. Ботев"
Каварна
1. НУ"Бр.Миладинови""
2. ОУ"Й.ЙОВКОВ"
3. СУ "Ст. Караджа"
4. ПЗГ "Тимирязев"
5. ОДК
6. ДГ "Радост"
7. ДГ "Здравец"
8. ДГ "Детелина"
Казанлък
1. Г-я "Акад. П. Стайнов"
2. ПМГ "Н. Обрешков"
3. ХГ "Св.Св.К.и Методий"Кк
4. СУ "Е. Антим І"Казанлък
5. ПГ"Ив.Хаджиенов".Казанлък
6. ПГ по трансп.и мениджмънт
7. ПГ по ЛПТ. Казанлък
8. ПГ по строителство
9. ОУ "КУЛАТА"
10. ОУ "Георги Кирков". Казанлък
11. ОУ "СВ. П. ХИЛЕНДАРСКИ"
12. ОУ"МАТИ БОЛГАРИЯ"
13. ОУ "Чудомир"
14. ОУ"Н.Й.Вапцаров"
15. ОУ "Антон Страшимиров"
16. ОДК
17. ДГ№1 "ЗДРАВЕЦ"
18. ДГ №2 "Снежанка"
19. ДГ№3 "Теменуга"
20. ДГ№ 6 "Еделвайс".К-к
21. ДГ №7 "Буратино"
22. ДГ №8 "Юрий Гагарин"
23. ДГ №9 "Слънчице". Казанлък
24. ДГ №11 "Слънце"
25. ДГ № 13 "Мечо Пух"
26. ДГ №15 "Звънче"
27. ДГ №16 "Роза"
28. ДГ №17 "Славейче"
29. ДГ №18 "Пчелица" - Казанлък
30. ДДГ "Детелина" към МО
31. НГПИД Акад. Дечко Узунов
Кайнарджа
1. ОУ "Черноризец Храбър"
2. ДГ "Еделвайс"
Калофер
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ПГО "Иванка Ботева"
3. ДГ "Радост"
Калояново
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ДГ "Детелина"
Каменар
1. ОУ "Добри Войников"
2. ДГ №49 "Боров кът"
Каменка
1. ДГ "Ран Босилек"
Камено
1. СУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Слънце"
Камено поле
1. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
Каолиново
1. ДГ №2
2. ДГ"Щастливо детство"
3. ДГ №1"Снежанка"
4. СУ "Георги Ст. Раковски"
Капитан Петко
1. ДГ "Мир"
Карагеоргиево
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Караджово
1. Основно училище "Васил Левски"
2. ДГ"Н. Йорданова"
Карапелит
1. ОУ "Н. Вапцаров"
2. ДГ
Кардам
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Дъга"
Карлово
1. ДГ "Зорница"
2. ДГ "Първи юни"
3. ДГ "Слънце"
4. ДГ "Гина Кунчева"
5. СУ "Васил Левски"
6. СУ "Христо Проданов"
7. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
8. ОУ "Райно Попович"
9. ПГ по ЖПТ "Хр.Смирненски"
10. ПГ"Бр. Евл. и Хр.Г-ви"-Карлово
11. ДГ "Васил Левски"
12. ДДГ "Светлина"
Карнобат
1. ОУ "Хр.Смирненски"
2. ОУ "П. Р. Славейков"
3. СУ "Св.Св. Кирил и Методий"
4. СУ "Христо Ботев"
5. ПГССЛП
6. ДГ "Мир"
7. ДГ "Вълшебство"
8. ДГ "Яна Лъскова"
9. ДГ "Славейче"
10. ДГ "Иглика"
Каспичан
1. ДГ "Радост"
2. СУ "Панайот Волов"
3. ОУ "Христо Ботев"
4. ДГ "Снежанка"
5. ЦРД
Катуница
1. ДГ "Свобода"
2. ОУ"Христо Ботев"
Килифарево
1. ОУ "Неофит Рилски"
2. ДГ "Надежда"
Кипилово
1. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Детелина"
Кирчево
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Щастливо детство"
Кликач
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ
Климент
1. ДГ"Слънчево детство"
2. ОУ"Г.Ст.Раковски"
Клисура
1. ПГ по икономика
2. ОУ "Христо Гр. Данов"
3. ДГ "Ана Козинарова"
Кнежа
1. НУ "Кнежица"
2. ОУ"Васил Левски"
3. ОУ " Отец Паисий"
4. СУ "Неофит Рилски"
5. ПГЗ"СТЕФАН ЦАНОВ"
6. ПГМЕТ "Христо Смирненски"
7. ДГ "Мечо Пух"
8. ДГ № 2 " Д. Чергарска"
9. ДГ "Огнян Михайлов"
10. ДГ "Звездица"
Ковачица
1. ДГ
2. ОУ" Св.Св.Кирил и Методий"
3. ПГ по СС "Дунавска земя"
Козлодуй
1. ОДК - Козлодуй
2. НУ "Васил Левски"
3. СУ "Хр.Ботев"
4. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
5. ПГ по ЯЕ
6. ДГ "Слънчице"
7. ДГ"Звънче"
8. ДГ "Радост"
9. ДГ "Мир"
Комарево
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Бреза"
Константин
1. ОУ "Отец Паисий"
2. ДГ "Щастливо детство"
Константиново
1. ОУ "Свети Климент Охридски"
2. ДГ №51 "Ран Босилек"
Корница
1. ДГ "Щастливо детство"
2. ОУ"Св. Паисий Хилендарскси"
Косово
1. ДГ "Слънце"
2. ДГ "Червената шапчица"
Костенец
1. ДГ "Звънче"
2. ДГ "Здравец"
3. СУ "Св.Кл. Охридски"
4. ДГ "Радост"
5. ПГ "Г. С. Раковски"
6. ОУ"Константин Костенечки"
7. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
Котел
1. СУ"Г.С.Раковски" - Котел
2. ЦРД Котел
3. ДГ "Дъга"
4. НУФИ"ФИЛИП КУТЕВ"
Котленци
1. ДГ
Кочериново
1. СУ "Хр. Ботев"
2. ДГ "Ален мак"
Крамолин
1. ОУ"Сол. братя"-с.Крамолин
2. ДГ с. Крамолин
Кранево
1. ДГ "Веселите делфинчета"
Красен
1. ОУ " Йордан Йовков"
2. ДГ
Кресна
1. ДГ "Здраве"
2. СУ "Св.Паисий Хилендарски"
Крибул
1. ДГ"Калина Малина"
2. О У "Светлина"
Криводол
1. СУ "Св.Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Славейче"
Крумовград
1. СУ "В. Левски"
2. ПГ по транспорт
3. ОДК-Крумовград
4. СУО
5. ДГ "Митко Палаузов"
6. ДГ "Юрий Гагарин"
Крушари
1. СУ "Христо Смирненски"
2. ДГ
Крушевец
1. ОУ"П.К.Яворов"
2. ДГ
Крушовене
1. ОУ"Климент Охридски"
2. ДГ "Кокиче"
Крушовица
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ "Здравец"
3. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
4. ДГ "Цано Велчев"
Крън
1. ОУ "Св. Климент Охридски"
2. ДГ "Лилия" гр. Крън
Кръстина
1. НУ "Братя Миладинови"
2. ДГ
Кубрат
1. СУ "Христо Ботев"
2. ПГ
3. ОУ "Хр.Смирненски"
4. Общежитие - Кубрат
5. ОДК
6. ДГ №2 "Щ-во детство"
7. ДГ №3 "Славейче"
8. ДГ №1 "Здравец"
9. ЦСОП
Куклен
1. СУ "Отец Паисий"
2. ПГ по СС
3. ДГ "Приятели"
Кърджали
1. СУ "Вл. Д.-Майстора"
2. СУ "Йордан Йовков"
3. ОУ"Св.Кл.Охридски"
4. СУ "Отец Паисий"
5. СУ "П. Р.Славейков"
6. ГПЧЕ "Христо Ботев"
7. ПГИ "Алеко Константинов"
8. ПГ по туризъм
9. ПГ "В. Левски"
10. ПГОД " Евридика "
11. ПГЕЕ
12. ПГ по СГС - гр.КЪРДЖАЛИ
13. ПГС
14. ОУ "Васил Левски"
15. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
16. ОУ"П.К.Яворов"
17. КУО "Родопи"
18. АО "Славей Златев"
19. ОДК
20. ДГ "Щастие"
21. ДГ "Чайка"
22. ДГ "Максим Горки"
23. ДГ "Райна Княгиня"
24. ДГ"Вяра Надежда и Любов"
25. ДГ "Здравец"
26. ДГ "Детелина"
27. ДГ "Дъга"
28. ДГ "Ян Бибиян"
29. ДГ "Баба Тонка"
30. ДГ"Орфей"
31. Ресурсен център
Кърнаре
1. ОУ "Васил Левски"
Късак
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Мечта"
Кюстендил
1. ПГСС "Св. Климент Охридски"
2. V ОУ "Хр. Ботев"
3. ДГ "Еделвайс"
4. ДГ "Слънцe"
5. ДГ "Мечта"
6. ДГ "1 юни"
7. ДГ "Славейче"
8. ДГ "МАЙ"
9. РЦПИОВДУСОП
10. ОУ "Проф. Марин Дринов"
11. ОУ "Иван Вазов"
12. НУ " Св.Кл.Охридски"
13. Г-я "Н.Рилски"
14. ЕГ "Д-р Петър Берон"
15. ПМГ "Проф. Ем. Иванов"
16. ОДК
17. ПТГ "Джон Атанасов"
18. ПГИМ "Йордан Захариев"
19. СУ "В. Левски"
20. VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"
21. ПГТ "Н.Й.Вапцаров"
22. VІІ ОУ "Ильо войвода"
23. ПГЛП
24. ОУ "Даскал Димитри"
25. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Лесидрен
1. ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
Лесново
1. ДГ "Славейче"
2. ОУ "Христо Ботев"
Лехчево
1. ДГ "Звездица"
2. СУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Литаково
1. ДГ "Здравец"
2. ОУ "В. Левски"
Ловец
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Детелина"
Ловеч
1. ОУ "Васил Левски"
2. ОУ "Христо Никифоров"
3. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
4. СУ "Тодор Кирков"
5. СУ "Панайот Пипков"
6. СУ "Св. Климент Охридски"
7. ПМГ
8. ПГМЕТ
9. Ученическо общежитие
10. СУ "Димитър Митев"
11. ОДК
12. ГЧЕ "Екзарх Йосиф I"
13. ПГВМ
14. ПГКОХТ
15. ПГИТУ
16. ОУ "Проф. Д. Димов"
17. РЦПИОВДУСОП
18. ДГ "Люляче"
19. ДГ "Мария Сиркова"
20. ДГ "Снежанка"
21. ДГ "Радост"
22. ДГ "Детелина"
23. ДГ "1-ви юни"
24. ДГ "Зора"
25. ДГ "Слънце"
26. ЦСОП "Васил Левски"
Ловчанци
1. ОУ "Неофит Рилски"
2. ДГ
Лозенец
1. ОУ " Отец Паисий "
2. ДГ
Лом
1. ДГ №1
2. ДГ 2 "Червената шапчица"
3. ДГ №3
4. ДГ №6 "В. Пишурка"
5. ДГ №7 Калинка
6. ДГ № 9
7. ДГ №12 "Звънче"
8. ДГ № 13 "Детски Свят"
9. ДГ "Пчелица"-14
10. ПГХЗ "Дм. Ив. Менделеев"
11. І ОУ "Никола Първанов"
12. II ОУ "К. Фотинов"
13. СУ "Отец Паисий"
14. ІV ОУ "Христо Ботев"
15. СУ "Д. Маринов"
16. ПГ "Найден Геров"
17. ПГПТ
18. ЦСОП "Д-р Петър Берон"
Лъжница
1. ОУ "Петър Берон"
2. ДГ "Мечта"
Любенова махала
1. ОУ "Иларион Макариополски"
2. ДГ
Любча
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Петя Дубарова"
Люляково, Общ. Генерал Тошево
1. Детска Градина
Лясково
1. НУ"Христо Ботев"
2. ДГ
3. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
4. Целодневна детска градина
5. ОУ"Хр.Ботев"
Лятно
1. ДГ"Червена шапчица"
2. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
Ляхово
1. Детска градина
Мадан
1. ДГ "Щастливо детство"
2. ОУ "Отец Паисий"
3. СУ"Отец Паисий"
4. ОУ "Н.Й.Вапцаров"
5. ДГ " Елица"
6. ПГ "В. Димитров"
Майско
1. ОУ "Отец Паисий"
2. ДГ "Приказен свят"
Малки Искър
1. ОУ"Г. Бенковски"
Малко Враново
1. ДГ "Пролет"
Малко Търново
1. СУ"Васил Левски"
2. ДГ "Юрий Гагарин"
Маломир
1. ДГ "Мир"
Малорад
1. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Юрий Гагарин"
Марково
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ДГ Веселушка
3. ОУ"П.П.Славейков"
4. ДГ "Ален мак"
Медковец
1. ДГ "Слънчева дъга"
2. СУ "Отец Паисий"
Менгишево
1. ДГ "Червената шапчица"
Меричлери
1. ОУ "Д. Н. Матевски"
2. ДГ "Д-р Теню Стоилов"
Милковица
1. ОУ "Хр. Ботев"
2. ДГ "Детска радост"
Мирово
1. ОУ "Д-р Петър Берон"
Мировци
1. ОУ"В.ЛЕВСКИ"
2. ДГ "РАДОСТ"
Михалич
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Слънце"
Мокрен
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Слънце"
Мокреш
1. ДГ "Светулка"
Момчилград
1. СУ "Н.Й.Вапцаров"
2. ПГ по МЛП "В. Левски"
3. ПГТХВП "Св. Св. Кирил и Методи
4. ОУ "Д-р Петър Берон"
5. СОДУ
6. ОДК
7. ДГ "Здравец"
8. ДГ "Щастливо детство"
9. ДГ "Зорница"
Монтана
1. ОУ "Г. Бенковски"
2. ПМГ "Св. Кл. Охридски"
3. ГПЧЕ "Петър Богдан"
4. І ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
5. II СУ "Н.Й.Вапцаров"
6. III ОУ "Д-р Петър Берон"
7. Четвърто ОУ " Иван Вазов"
8. V СУ "Христо Ботев"
9. VI ОУ "Л. Каравелов"
10. VII СУ
11. Осмо СУ "Отец Паисий"
12. ІХ СУ "Йордан Радичков"
13. ФСГ "Васил Левски"
14. ПГСАГ "Проф.арх. Ст. Стефанов"
15. ПГЛП
16. ОДК " Ние. врабчетата"
17. РЦПИОВДУСОП
18. ПГТЕ "Христо Ботев"
19. ДГ №1
20. ДГ №2 "Незабравка"
21. ДГ 3
22. ДГ №4
23. ДГ N 5
24. ДГ "Слънце"
25. ДГ № 7 "Приказен свят"
26. ДГ №8
27. ДГ № 9 "ЗОРА"
28. ДГ 10
29. ДГ N 11
30. ДГ N 12
Мосомище
1. ДГ "Пролет"
2. ОУ "Христо Ботев"
Мост
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Кокиче"
Мусачево
1. ДГ "Пчелица"
2. ОУ "Иван Вазов"
Мърчево
1. ДГ "Зора"
2. ОУ "Христо Ботев"
Нановица
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий
2. ДГ "Пролет"
Недан
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Райна Княгиня"
Несебър
1. СУ "Любен Каравелов"
2. ПГ "Иван Вазов"
3. ОДК
4. ДГ "Яна Лъскова"
5. ДГ "Калина Малина"
6. ДГ "Слънце"
7. ДГ "Моряче"
Нова бяла река
1. ДГ "Щастливо детство"
Нова Загора
1. НУ "Св.П. Хилендарски"
2. НУ "Любен Каравелов"
3. ОУ"Хр. Смирненски"-Н.Загора
4. СУ "Иван Вазов"
5. СУ "Христо Ботев"
6. ПГСС
7. ПГТТ "Атанас Димитров"
8. ДГ "Слънчице"
9. Ц Д Г №3 "Надежда"
10. ДГ "Тракийче"
11. ДГ № 5 ..Бодра смяна"
12. Ц ДГ № 7
Нова махала
1. СУ "Кирил и Методий"
2. ДГ "Радост"
3. НУ "Св.св.Кирил и Методий"
4. ДГ "Зорница" Н.Махала
Новачене
1. ОУ "Патриарх Евтимий"
2. ДГ "Г.Иванов"
3. ДГ "Зора"
4. ОУ "Васил Левски"
Нови Искър
1. 171 ОУ "Стоил Попов"
2. 172 ОУ "Христо Ботев"
3. ДГ№1
4. ДГ № 2 "Кременица"
5. ДГ №121
6. ДГ № 57 "Детска стряха"
Нови пазар
1. СУ "Васил Левски"
2. СУ "ХАН ИСПЕРИХ"
3. ОДК
4. ДГ "КАЛИНА МАЛИНА"
5. ДГ Зорница
6. ДГ "Пролет"
7. ОУ"Н.Й.Вапцаров"
8. ПГ по СС - Нови пазар
9. ПГХТД "Проф. д-р Асен Златаров
10. ДГ № 1"Китка"
11. ЦСОП "Хела"
Нови хан
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
Ново село
1. СУ "Св. Св. Кирил и Методий
2. ДГ "Акад. Ст. Младенов"
3. ДГ " Пролет"
4. ОУ "Хр.Смирненски"
5. ОУ "Г. С. Раковски"
6. ДГ Роза
7. ЦСОП
Оброчище
1. СУ"Христо Смирненски"
2. ДГ "Първи юни" Оброчище
Овчарово
1. ОУ "Отец Паисий"
2. ДГ
Огняново
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ"П.К.Яворов"
3. ДГ "Пролет"
4. ОУ "Отец Паисий"
Одърци
1. ДГ
Ореховица
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Слънце"
Ореш
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Зорница"
Орешец
1. ОУ Д. Благоев
2. ДГ "Снежанка"
Оризаре
1. ОУ "Г. С. Раковски"
2. ДГ "Радост"
Оризово
1. ОУ "Христо Ботев" с. Оризово
2. ДГ "Детелина"
Осеновец
1. ДГ "1 -ви Юни"
Осиковица
1. ДГ "Слънце"
2. ОУ"Любен Каравелов"
Осиково
1. ОУ"Д.Благоев"
Острово
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Радост"
Павелско
1. ОУ "Цар Симеон I"
2. ДГ
Павликени
1. ОУ "Св.Климент Охридски"
2. СУ "Бачо Киро"
3. ПГАТ "Ц.Церковски"
4. ДК
5. ДГ №1 "Осми март"
6. ДГ "Слънце"
7. ДГ "Вяра. Надежда. Любов"
Пазарджик
1. Ресурсен център
2. ДГ "Радост"
3. ДГ №1 "Здравец"
4. ДГ "Слънчо"
5. ДГ "Валентина Терешкова"
6. ПГИМ
7. НУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
8. НУ "Отец Паисий"
9. СУ "Димитър Гачев"
10. НУ Васил Друмев
11. НУ "Г.С.Раковски"
12. ДГ "Върбица"
13. ОУ "Проф. Ив. Батаклиев"
14. Прогимназия "Кирил и Методий"
15. ПГСС "Царица Йоанна"
16. I ОУ "Св. Кл. Охридски"
17. ОУ "Стефан Захариев"
18. ОУ "Христо Ботев"
19. ПГ "Иван С. Аксаков"
20. ПГ МЕТ
21. ПГХХТ
22. ПГ по ПТ
23. ПГ по облекло
24. ЕГ "Б.БРЕХТ"
25. ПГСА
26. ДГ №9 "Калина Малина"
27. ОУ"Хр. Смирненски"
28. СУ "Г. Бенковски"
29. Целодневна детска градина "Зор
30. ДГ "Дъга"
31. НУ "Никола Фурнаджиев"
32. СУ "Георги Брегов"
33. ДГ №3 "Пролет"
34. ДГ №5 "Снежанка"
35. ДГ №6 "Юрий Гагарин"
36. СУ "Д-р П.Берон"
37. Средношколско общежитие
38. ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"
39. МГ "К.Величков"
40. ОДК
Памукчии
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "СЛЪНЧО"
Паскалево
1. ОУ"Димитър Минчев"
2. ДГ
Пелин
1. ДГ"Мир"
Перник
1. ОУ "Св. Ив. Рилски"
2. VII ОУ "Г. С. Раковски"
3. VІІІ ОУ "Кракра Пернишки"
4. 9-то ОУ
5. Х ОУ "Ал. Константинов"
6. XI ОУ"Елин Пелин"
7. ХІІ ОУ "Васил Левски"
8. XIII ОУ
9. ОУ"Св.К.К.Философ"
10. V СУ "П.Р. Славейков"
11. VІ СУ"Св.Св."Кирил и Методий"
12. XVI ОУ - гр. Перник
13. СУ "Д-р Петър Берон"
14. СУ "Олимпиец"
15. ПМГ "Христо Смирненски"
16. ГПЧЕ "Симеон Радев"
17. ПТГ " Юрий Гагарин"
18. ПГЕМП "Христо Ботев"
19. ПГТС "Арх. Йордан Миланов"
20. ТПГ "Мария Кюри"
21. ПГ по икономика
22. ПГОТ "Свети Иван Рилски"
23. РЦПИОВДУСОП
24. ОДК
25. ДГ №1 "Миньорче"
26. ДГ № 2
27. ДГ № 3 "Пролетен цвят"
28. ДГ№4"Чуден свят"
29. ДГ № 5
30. ДГ № 6
31. ОДГ Пролет
32. ДГ № 8 "ИЗВОРЧЕ"
33. ДГ №9
34. ДГ №11
35. ДГ №12 "Радост"
36. ДГ № 14
37. ДГ № 15
38. Ученическо общежитие
Пет могили
1. ОУ "Св. Климент Охридски"
2. ДГ "Радост"
Петко Каравелово
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Незабравка"
Петково
1. ДГ "Звездичка"
Петърница
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Щастливо детство"
Пещера
1. ОДК
2. ОУ "Петко Рачов Славейков"
3. ДГ "Деница"
4. ДГ "Изгрев"
5. ДГ "Иглика"
6. Слънчо
7. НУ " Михаил Каролиди "
8. НУ"Михаил Куманов"
9. ОУ"Св. Патриарх Евтимий"
10. СУ"Св. Климент Охридски"
11. ПГХВТ"Атанас Ченгелев"
12. ОУ "Любен Каравелов"
13. ДГ "Сокола"
14. ПГЛПМ "Васил Левски"
Пирдоп
1. СУ "Саво Ц. Савов"
2. ПГТХТ "Никола Димов"
3. ПГМЕ
4. ДГ "П. и К. Чоконяни"
5. НУ"Т.Влайков"
Пирне
1. ОУ "Хр.Ботев"
Плачидол
1. НУ"Отец Паисий"
2. ДГ"Мики Маус"
Плачковци
1. ОУ "В.Левски"
2. ДГ "8 МАРТ"-Плачковци
Плевен
1. НУ "Единство"
2. НУ "Хр.Ботев"
3. НУ"Патриарх Евтимий"
4. НУ"Отец Паисий"
5. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
6. ОУ "Д-р П.Берон"
7. ОУ "Св. Климент Охридски"
8. ОУ "В.Левски"
9. ОУ "Йордан Йовков"
10. ОУ "Лазар Станев"
11. ОУ "Цветан Спасов"
12. МГ "Гео Милев"
13. ГПЧЕ-Плевен
14. СУ "Анастасия Димитрова"
15. СУ "Стоян Заимов"
16. СУ "Иван Вазов"
17. СУ "Пейо Яворов"
18. СУ"Хр.Смирненски"
19. СУ "Г. Бенковски"
20. ДФСГ "Интелект"
21. ПГ по МЕТ
22. ПГХВТ "Луи Пастьор"
23. ПГМХТ
24. ПГСАГ "Н.Фичев"
25. ПГ по транспорт
26. ПГЛВ
27. ПГОТ "Христо Бояджиев"
28. ПГЕХТ "Проф. Асен Златаров"
29. ПГРТО
30. ПГ ПСТТ
31. ПГ"Захарий Зограф"
32. ПГ по туризъм - Плевен
33. МУЦТПО
34. ЦУТНТ
35. ЦРД
36. ОСО
37. УСШ
38. СДГ "Теменуга"
39. ДГ №1"Славейче".
40. ДГ №2 "Зорница"
41. ДГ №3 "Еделвайс"
42. ДГ №4 "Първи юни"
43. ДГ№5 "Гергана"
44. ДГ № 6 "Незабравка"
45. ДГ №7 "Снежанка "
46. ДГ №9
47. ДГ№1 "Щастливо детство"
48. ДГ №2
49. ДГ №3 " Кокиче"
50. ДГ №4 "Пролет"
51. ДГ № 5 "Слънце"
52. ДГ №6 "Чучулига"
53. ДГ №7"Синчец"
54. ДГ №8"Щурче"
55. ДГ №10 "Надежда"
56. ДГ №12 "Ралица"
57. ДГ№ 13 "Иглика"
58. ДГ №15 "Звънче"
59. ДГ № 18 "Дружба"
60. ДГ №19 "Яница"
61. ДГ №20 "Калина"
62. РЦПИОВДУСОП
63. ЧПК "ИКОМ ИНТЕЛЕКТ"
64. НУИ "П.Пипков" гр. Плевен
Плиска
1. ДГ"Детелина"
2. ОУ "Свети Паисий Хилендарски"
Пловдив
1. ДГ "Буратино"
2. ДГ "Зора"
3. ДГ "Искра"
4. ДГ "Каменица"
5. ДГ "Люляк"
6. ДГ "Майчина грижа"
7. ДГ "Малкият принц"
8. ДГ "Мирослава"
9. ДГ "Незабравка"
10. ДГ "Перуника"
11. ДГ "Радост"
12. ДГ "Снежанка"
13. ДГ "Щурче"
14. ДГ "Чучулига"
15. ОУ"Ал.Константинов"
16. ОУ "Тютюнджян"
17. ОУ "Гео Милев"
18. ОУ "Георги Бенковски"
19. ОУ "Д-р П. Берон"
20. ОУ "Душо Хаджидеков"
21. ОУ "Екзарх Антим І"
22. ОУ "К.Честеменски"
23. СУ "Любен Каравелов"
24. ОУ "Княз Александър I"
25. ГХП "Св. Св. Кирил и Методий"
26. СУ "Св.Паисий Хилендарски"
27. СУ "Св. Кл. Охридски"
28. СУ "Свети Патриарх Евтимий"
29. СУ "Цар Симеон Велики"
30. ОДК
31. ПГЕЕ
32. НТГ
33. ПГ по облекло "Ана Май"
34. ПГВАД "Хр. Ботев"
35. ПГТ "Проф. д-р Асен Златаров"
36. ПГ по битова техника
37. РЦПИОВДУСОП - Пловдив
38. СОДУ - Пловдив
39. ДГ "Щастливо детство"
40. ДГ "Арлекино"
41. ДГ "Биляна"
42. ДГ "Детелина"
43. ДГ "Лилия"
44. ДГ "Маргаритка"
45. ДГ "Наталия"
46. ДГ Родина
47. ДГ "Ружа"
48. ДГ "Чайка"
49. СДГ за ДУС "Ф. Урбих"
50. НУ "Кирил Нектариев"
51. НУ "П. Р. Славейков"
52. ОУ "Васил Левски"
53. ОУ "Д. Дебелянов"
54. ОУ "Пенчо Славейков"
55. СУ "Н. Геров"
56. СУ "Симон Боливар"
57. ПГАСГ "Арх.Камен Петков"
58. ПГТ "Гоце Делчев"
59. ПГСТ "Пеньо Пенев"
60. ДГ "Боряна"
61. ДГ "Дружба"
62. ДГ " Елица"
63. ДГ "Звезда"
64. ДГ "Мир"
65. ДГ "Росица"
66. ДГ " Светла"
67. ДГ "Рая"
68. ОУ "Васил Петлешков"
69. ОУ "Драган Манчов"
70. ОУ "Елин Пелин"
71. ОУ "Тодор Каблешков"
72. СУ "Св. Св. Кирил и Методий"
73. ОМГ "Акад. К. Попов"
74. СУ "Васил Левски"
75. ДГ "Космонавт"
76. ДГ "Славей"
77. ДГ "Бреза"
78. ДГ "Весела"
79. ДГ "Дъга"
80. ДГ "Захарно петле"
81. ДГ "Марица"
82. ДГ "Пролет"
83. НУ "Христо Ботев"
84. ОУ "Димитър Димов"
85. ОУ "Йордан Йовков"
86. ОУ "П. Волов"
87. ОУ "Райна Княгиня"
88. СУ "Никола Вапцаров"
89. СУ "П. Кр. Яворов"
90. СУ "Христо Груев Данов"
91. ЕГ "Пловдив"
92. ЕГ "Иван Вазов"
93. ФЕГ "Сент-Екзюпери"
94. ПГХТТ
95. ПГКИТ "Д-р Иван Богоров"
96. ДГ "Ралица"
97. ДГ "Албена"
98. ДГ "Валентина"
99. ДГ "Вяра"
100. ДГ "Деница"
101. ДГ "Здравец"
102. ДГ "Зорница"
103. ДГ "Малина"
104. ДГ "Мая"
105. ДГ "Нaдежда"
106. ДГ "Осми март"
107. ДГ "Светлина"
108. СУ "Братя Миладинови"
109. НУ "Св. Кл. Охридски"
110. ОУ "Д.Талев"
111. ОУ "Захари Стоянов"
112. ОУ "Стоян Михайловски"
113. ОУ "Яне Сандански"
114. СУ "Константин Величков"
115. СУ "Св. К. К. Философ"
116. ПГМТ "Проф. Цв. Лазаров" - П-в
117. ПГ по машиностроене
118. ДГ "Д-р Едгар Бороу"
119. ДГ "Белослава"
120. ДГ "Велимира"
121. ДГ "Десислава"
122. ДГ "Еделвайс"
123. ДГ "Кремена"
124. ДГ "Слънце"
125. ДГ "Таня Савичева"
126. ДГ "Чeрвената шапчица"
127. СУ „Димитър Матевски"
128. СУ "Св. Седмочисленици"
129. СУ "Св. Софроний Врачански"
130. СУ "Черноризец Храбър"
131. ДДГ"Кокиче"
132. ЧСУ "ДРУЖБА"
133. ЧПГ "Класик"
134. ЧПГ "Едмънд Бърк"
135. ЧОУРЧО "Класик"
136. ЧПГЧО "Стоянстрой"
137. ЧПГИУ
138. ЧПК "Омега"
139. ЧОУ "Бъдеще"
140. ЧДГ "Детство мое"
141. ЧДГ "Фамилия"
142. ЧДГ "Дъга от мечти"
143. ПДГ "Джой"
144. ЧПК "Филипополис" Пловдив
145. НУМТИ "Добрин Петков"
146. НГСЕИ
147. НХГ "Цанко Лавренов"
148. РЦПППО
Победа
1. ОУ "Добри Войников "
2. ДГ
Подслон
1. ДГ
Поибрене
1. ОУ "СВЕЩ. НЕДЕЛЬО ИВАНОВ"
Поликраище
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Димитър Генков"
Поморие
1. ОУ" Христо Ботев"
2. СУ "Иван Вазов"
3. ПГТ "Алеко Константинов"
4. ОДК
5. ДГ "Детелина"
6. ДГ"Веселушко"
7. ОДГ" Слънчо"
Порой
1. ОУ"Св.св. Кирил и Методий"
Портитовци
1. ДГ "Щурче"
Поточница
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ДГ "Радост"
Правец
1. ДГ "Индира Ганди"
2. ГПЧЕ "Алеко Константинов"
3. ДГ"Здравец"
4. ОУ "Васил Левски"
5. ПГ по КТС
Прага
1. БСУ "Д-р П.Берон" Прага
Преселенци
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ
Преславен
1. ОУ "Бойчо Русев"
Припек
1. СУ "Паисий Хилендарски"
2. ДГ "Песнопой"
Присад
1. ДГ
Приселци
1. ОУ"Д-р Петър Берон"
2. ДГ "Щурче"
Присово
1. ДГ "Смехурко"
Пчеларово
1. ДГ "Дора Габе"
Пчелино
1. ДГ
Пчелник
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Пламъче"
Пъдарево
1. ОУ "Георги Раковски"
2. ДГ "Вела Пеева"
Първица
1. ДГ"Пролет"
Първомай
1. ДГ"Синчец"
2. СУ "Св.Паисий Хилендарски"
3. ДГ "Пролет"
4. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
5. ОУ "Георги Караславов"
6. НУ "Христо Ботев"
7. СУ "Асен Златаров"
8. ПГСС "Васил Левски"
9. ДГ "Марица"
10. ДГ "Осми март"
Първомайци
1. ОУ "Елин Пелин"
2. ДГ "Здравец"
Равна гора
1. ОУ "Отец Паисий"
2. ДГ
Равно поле
1. ДГ "Кокичe"
2. ОУ "Христо Ботев"
Раждавица
1. НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Разград
1. ПГИ "Робер Шуман"
2. ПТГ "Шандор Петьофи"
3. ПГХТБТ"Мария Кюри"
4. ПГССХВТ "Ангел Кънчев"
5. ПГТС "Хр. Смирненски"
6. ГПЧЕ "Е. Йосиф"
7. ПМГ "Акад.Н.Обрешков"
8. ОУ "Н.Й.Вапцаров"
9. СУ "Хр.Ботев"
10. ОУ "Васил Левски"
11. ОУ "Н.Икономов"
12. ОУ "И.С.Тургенев"
13. ОУ"Отец Паисий"
14. ПГО "Ст. Н. Спасо-Еленина"
15. МУЦ ТПО
16. ЦУТНТ - Разград
17. ЦРД
18. УСШ "Р. Бухтев"
19. ОС гр. Разград
20. ресурсен център
21. Спортно училище
22. ДГ 8 "Райна Княгиня"
23. ДГ-2
24. ДГ No 3 "Приказка"
25. ДГ №4 "Митко Палаузов"
26. ДГ №5"Незабравка"
27. ДГ 6 "6-те ястребинчета"
28. ДГ No7 "Васил Левски"
29. ДГ 11"Детелина"
30. ДГ No12 "Зорница"
31. ДГ 14 "Славейче"
Разлив
1. ОУ "Христо Ботев"
Ракево
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Калина Малина"
Ракитово
1. ДГ "М.Палаузов"
2. СУ "Св.Кл.Охридски"
3. ДГ "Малина Тодорова"
4. ПГ "Христо Смирненски"
5. ОУ "Христо Ботев"
6. Възпитателно училище-интернат "Ангел Узунов"
Ресен
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Вяра, Надежда, Любов"
Рибново
1. ДГ "Светлина"
2. СУ"Йордан Йовков"
Рогозче
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Рай"
Розино
1. ОУ "Христо Г. Данов"
Рупци
1. ОУ "Христо Ботев"
Русе
1. ОУ"Отец Паисий"
2. ОУ"Любен Каравелов"
3. ОУ "Ангел Кънчев"
4. ОУ "Бр. Миладинови"
5. ОУ "Иван Вазов"
6. ОУ "Алеко Константинов"
7. ОУ "Тома Кърджиев"
8. ОУ "Никола Обретенов"
9. ОУ"Васил Априлов"
10. ОУ "Христо Смирненски"
11. АГ "Гео Милев"
12. МГ "Баба Тонка"
13. СУЕЕ
14. СУПНЕ "Фридрих Шилер"
15. ОУ "Олимпи Панов"
16. СУ "Йордан Йовков"
17. СУ "Христо Ботев"
18. СУ "Възраждане"
19. СУ "Васил Левски"
20. СОДУ
21. ПЧСУ "Леонардо да Винчи"
22. ЧПГ "Джордж Байрон"
23. ЧНУ "Вяра. Надежда. Любов"
24. ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"
25. ПГДВА " Йосиф Вондрак "
26. ПГСС "Ангел Кънчев"
27. ПГМТ "Юрий Гагарин"
28. ПГО "Недка Иван Лазарова"
29. ПГ по туризъм
30. ПГИУ "Елиас Канети"
31. ПГРКК
32. ПГ по транспорт - РУСЕ
33. ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"
34. ПГПТ "Атанас Ц. Буров"
35. СУ"М-р Атанас Узунов"
36. Частен професионален колеж
37. ДГ"Русалка"
38. ДГ"Синчец"
39. ДГ "Ралица"
40. ДГ "Детелина"
41. ДГ"Иглика" Русе
42. ДГ"Снежанка"
43. ДГ"Чучулига"
44. ДГ "ПИНОКИО"
45. ДГ "Незабравка" - Русе
46. ДГ "Зора"
47. ДГ" ЗДРАВЕЦ"
48. ДГ "Слънце"
49. ДГ "Червената шапчица"
50. ДГ"Звездица"
51. ДГ "Пролет"
52. ДГ "Радост"
53. ЧДГ "Смехорания"
54. ЧДГ
55. ЦУТНТ
56. ОБЩЕЖИТИЕ ЗА СРЕДНОШКОЛЦИ
57. У С Ш
58. Ресурсен център
59. НУИ"ПРОФ.В.СТОЯНОВ"-РУСЕ
60. ЦПЛР - ЦУТНТ
Ръжево Конаре
1. ДГ " Никола Инджов"
2. ОУ "Христо Ботев"
Садовец
1. ОУ"Христо Ботев"
2. ДГ "Гергана"
Самоводене
1. ОУ "Хр.Смирненски"
2. ДГ "Пинокио"
Самоков
1. ПГ "Константин Фотинов"
2. ПТГ " Н. Й. Вапцаров "
3. ПГ по туризъм
4. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
5. ДГ "Зорница"
6. СУ "Отец Паисий"
7. ДГ "Самоково"
8. ОПУ "Неофит Рилски"
9. ДГ "Звънче"
10. СУ"Никола Велчев"
11. ДГ "Детелина"
12. ДГ "Пролет"
13. НУ"Петър Берон"
14. НУ "Станислав Доспевски"
15. ОУ "Митрополит Авкс.Велешки"
16. ОУ "Христо Максимов"
Сапарева баня
1. ОУ "Хр. Ботев"
2. ПГТА "Ал. Константинов"
3. УСШ
4. ДГ"Света Анна"
5. СУ "Христо Ботев "
Света Петка
1. СУ"Христо Смирненски"
2. ДГ "Юрий Гагарин"
Свети Влас
1. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Делфинче"
Световрачене
1. 177 ОУ Св.Св.Кирил и Методий
2. ДГ № 114 "Светулка"
Свиленград
1. НУ "Христо Попмарков"
2. І ОУ"Иван Вазов"
3. ОУ "Любен Каравелов"
4. СУ "Д-р П. Берон"
5. ДГ "РАДОСТ"
6. ДГ "Слънце"
7. ДГ "ЗОРНИЦА"
8. ДГ "Снежанка"
9. ДГ "Детелина"
10. ПГССИ "Христо Ботев"
Свобода
1. ДГ
2. ОУКирил и Методий.Свобода
Своге
1. ПГ "Велизар Пеев"
2. НУ "Д-р Петър Берон"
3. ДГ
4. ДГ
5. ДГ
6. СУ "Иван Вазов"
Севар
1. ОУ "Н.Й.Вапцаров"
2. ДГ "Пролет"
Севлиево
1. НУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ОУ "Христо Ботев"
3. ОУ "Ст.Пешев"-Севлиево
4. СУ "В. Левски"
5. ПГМЕТ - Севлиево
6. ДК "Й.Йовков"-Севлиево
7. ПГ "М. Попов"
8. ДГ "Радост" - Севлиево
9. ДГ "Слънце"-Севлиево
10. ДГ "Пролет"-Севлиево
11. ДГ"Щ. детство"-Севлиево
Сенокос
1. ОУ "Г.С.Раковски"
2. ДГ "Мир"
Септември
1. ЧПК "Света София"
2. ДГ №1"Приказен свят"
3. НУ "Васил Левски"
4. СУ "Христо Ботев"
5. ПГ по МЗС
6. СУ"Христо Смирненски"
7. ДГ "Червена шапчица"
8. ДК
Септемврийци
1. НУ"ХР.БОТЕВ"
2. ДГ "Слънце"
3. ДГ "Калинка"
4. ОУ "Д-р Петър Берон"
Силистра
1. СУ "Юрий Гагарин"
2. СУ "Никола Й.Вапцаров"
3. ПМГ "Св.Климент Охридски"
4. ЕГ "Пейо Яворов"
5. ПГМТ "Владимир Комаров"
6. ПГСУАУ "Атанас Буров"
7. ПЗГ "Добруджа"
8. ПГС "Пеньо Пенев"
9. ПГЛП "Пенчо Славейков"
10. ПГПТ "Евлогий Георгиев"
11. ОУ "Отец Паисий"
12. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
13. ОУ "Иван Вазов"
14. Ресурсен център
15. ОДК
16. ООС
17. НАО
18. ОСУ "Дръстър"
19. ДГ "Нарцис"
20. ДГ "Роза"
21. ДГ "Ян Бибиян"
22. ДГ "Радост"
23. ДГ "Добруджа"
24. ДГ "Иглика"
Симеоновград
1. НУ "Отец Паисий"
2. ОУ"Иван Вазов"
3. СУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"
4. ДГ "Зорница"
5. ДГ "Детство"
Сини вир
1. ДГ"Здравец"
Синитово
1. ДГ "Мир"
2. ОУ "Васил Априлов"
Ситово
1. ОУ "Георги С.Раковски"
2. ПГСС
3. ДГ "Щастливо детство"
Скравена
1. ДГ "Детелина"
2. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
Слащен
1. ДГ "Веса Бараковска"
2. СУ "Свети Климент Охридски"
Сливен
1. НУ "Васил Левски"
2. 1 СУ
3. ОУ "Христо Ботев"
4. ІІІ ОУ - Сливен
5. ОУ "Димитър Петров"
6. 5 СУ
7. VIОУ
8. ОУ "П.Хитов"
9. ОУ "Юрий Гагарин"
10. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
11. СУ "Йордан Йовков"
12. XI СУ
13. 12 ОУ- Сливен
14. ПГТО "Добри Желязков"
15. ПГЕЕ "Мария Кюри"
16. ПГИ Проф.д-р Д. Табаков
17. ПГХТ "Акад. Н. Неделчев"
18. СПГСГ "Арх.Г. Козаров"
19. ПГМ
20. СУ "Аргира Жечкова"
21. ПМГ "Добри Чинтулов"
22. ГПЗЕ "З. Стоянов"
23. СУ "Димитър Рохов"
24. ХГ "Д. Дамянов" - Сливен
25. Ч П К М
26. Детски комплекс - Сливен
27. ЧПТК
28. РЦПИОВДУСОП
29. ДГ " Теменуга "
30. ДГ "Дeтство"
31. ДГ "Детски рай"
32. СДГ "Калина"
33. ДГ " Зорница "
34. ДГ " Елица "
35. ДГ " Синчец" - Сливен
36. ДГ " Мак "
37. ДГ " Здравец "
38. ДГ " В. и Х. Папазян "
39. ДГ"Божур "
40. ДГ " Звездица "
41. ДГ " Еделвайс "
42. НХГ "Д. ДОБРОВИЧ"
Сливенци
1. ДГ "Слънце"
Смолница
1. ОУ "Климент Охридски"
2. ДГ
Смолян
1. CОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ОУ"Юрий Гагарин"
3. СУ "Отец Паисий"
4. ОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
5. ОУ "Стою Шишков"
6. ОУ "Иван Вазов"
7. ПГ ПО ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ
8. ПГИ "Карл Маркс"
9. СПГ по туризъм и строителство
10. УО "Васил Димитров"
11. ОДК
12. ДГ № 1 "Слънце"
13. ДГ № 2
14. ДГ "Родопчанче"
15. ДГ №4 "Радост"
16. ДГ № 5
17. ДГ № 8
18. ДГ-6 "Зорница"
19. Ц Д Г № 10
20. ДГ №11
21. РЦ ПИОВДУСОП
22. Колеж по охрана и сигурност
23. ПМГ "Васил Левски"
24. ГПЧЕ "Иван Вазов"
25. ПГПИ-Смолян
Соколово
1. НУ "Христо Ботев"
2. ОУ " Васил Левски"
3. ДГ "Звездица"
Сомовит
1. ДГ "Слънце"
Сопот
1. ДГ "Приказен свят"
2. СУ "Иван Вазов"
3. НУ "Н.Петкова"
4. ЦРД
5. ПГ "Ген. Вл. Заимов"
6. ДГ №1 "Роза"
7. ДГ "Слънчево детство"
София
1. ЧНУ с РЧЕО "Фоти"
2. Цар Симеон Велики
3. 2 СУ "Акад.Емилиян Станев"
4. 5 ОУ "Иван Вазов"
5. 26 СУ "Йордан Йовков"
6. 50 ОУ"Васил Левски"
7. 52 ОУ "Цанко Церковски"
8. 64 ОУ
9. ЧДГ "Маргаритка"
10. ПГЕБ"Проф. д-р Асен Златаров"
11. ЧПСУ "Свети Наум"
12. ЧСУ "РЬОРИХ"
13. ЧСУ "Дрита"
14. ЧОУ "Света София"
15. ЧСУ "Свети Георги"
16. ЧПК по мениджмънт "Адам Смит"
17. ЧДГ "Малки стъпки"
18. ЧДГ "Цветен ден"
19. ЧДГ "Мила"
20. ЧОУ "Проф. Николай Райнов"
21. Веселото Гардже
22. ЧДГ "Лиди"
23. ЧДГ "Българанче"
24. ЧДГ " ЕКОмалчовци "
25. ЧДГ "Веселите камбанки"
26. ЧДГ КИТА
27. ЧДГ "Детски свят"
28. Зелена Детска Къща Монтесори
29. ЧДГ "Росица"
30. ЧСУ "Евлоги и Христо Георгиев
31. ЧДГ "Лапину"
32. ЧДГ "Германи"
33. ЧДГ Къща на децата
34. ЧДГ "Ежко Бежко"
35. ЧДГ "Свети Георги"
36. ЧДГ "Звездичка"
37. ЧДГ "РАЙ"
38. ЧДГ"Дрита"
39. ЧДГ "Сияние"
40. ЧДГ " Елхица"
41. ЧДГ "БОЯНА"
42. ЧНДГ "Увекинд"
43. ЧДГ "Немо"
44. ЧДГ "Златно зрънце"
45. СДГ 60 "Бор"
46. ДГ№116"Мусала"
47. Ц ДГ№112 "Детски свят"
48. ДГ № 160
49. ДГ №37 "Вълшебство"
50. ДГ № 46 "Жива вода"
51. "Палави крачета"
52. 61 ОУ" Св. Св. Кирил и Методий
53. 62 ОУ "Хр. Ботев"
54. 70-о ОУ
55. 74 СУ "Гоце Делчев"
56. 140 СУ "Иван Богоров"
57. ЧДГ "Приятелска къща"
58. ЧСУ "ДРУЖБА"
59. ЧДГ " Арлекино"
60. ДГ 82
61. ДГ-41
62. ДГ № 42
63. ДГ N5
64. 18 СУ "Уилям Гладстон"
65. 30 СУ "Братя Миладинови"
66. 32. СУ "Св. Климент Охридски"
67. 46 ОУ "К. Фотинов"
68. 67 ОУ "Васил Друмев"
69. 76. ОУ
70. 91 НЕГ
71. 134 СУ "Д. Дебелянов"
72. 136 ОУ "Любен Каравелов"
73. 5.ВСУ"Пеньо Пенев"
74. ПГИИРЕ
75. НПГПТО "М.В.Ломоносов"
76. ПГТКИ
77. ПГ по ПСТТ
78. ЧПБУ "Евростандарт"
79. ЧПГ " Езиков свят"
80. ЧОУ "Веда"
81. ЧПГ "ВЕДА"
82. КОЛЕЖ
83. ЧПК"София"
84. ЧОУ "Светлина"
85. ЧОУ "Езиков свят"
86. НДД
87. ЧДГ "Ново Поколение"
88. ДГ №1
89. ДГ №116
90. ДГ № 65
91. ДГ№81 "Лилия"
92. ДГ № 120
93. ДГ № 50 "Зайчето Куики"
94. ДГ № 119
95. 11 ОУ "Св. П. Зографски"
96. 105. СУ "Атанас Далчев"
97. 119 СУ "Академик М. Арнаудов"
98. СПГЕ "Джон Атанасов"
99. ПГФК "Княгиня Евдокия"
100. ЧЕГ "Проф.Ив.Апостолов"
101. ЧОУ " Св. Климент Охридски"
102. ЧПК "Бизнес и финанси"
103. ЧДГ "Питър Пан"
104. ДГ №165 "Латинка"
105. ДГ № 30 "РАДЕЦКИ"
106. ДГ №34 "БРЕЗИЧКА"
107. ДГ № 49 "Радост"
108. ДГ №133
109. ДГ №29 "Слънце"
110. ДГ №23
111. 3 СУ "МАРИН ДРИНОВ"
112. 43 ОУ "Христо Смирненски"
113. 45 ОУ
114. 113 СУ
115. ІІ АЕГ "Томас Джеферсън"
116. ПГТЕ "Хенри Форд"
117. ПГАВТ "А.С.ПОПОВ"
118. ПГХВТ
119. Ресурсен център ПИОВДУСОП
120. ДГ № 51 "Щурче"
121. ДГ №52 "ИЛИНДЕНЧЕ"
122. ДГ № 21 " ЗОРА "
123. ДГ № 179 "Синчец"
124. ДГ №53
125. 4 ОУ
126. 68 СУ"Акад.Никола Обрешков"
127. 69 СУ "Д. Маринов"
128. 89 ОУ..Д-р Христо Стамболски"
129. 108 СУ "Н.Беловеждов"
130. 150-то ОУ "ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ"
131. 163 ОУ
132. ПГ ПО ТРАНСПОРТ
133. ЧТК
134. ДГ № 88
135. ДГ № 85 "ЗВЕЗДИЧКА"
136. ДГ № 77
137. ДГ№ 36
138. ДГ №13
139. ДГ №4
140. ДГ № 96
141. ДГ №108
142. 17 СУ "Дамян Груев"
143. 28 СУ "А. Константинов"
144. 57 СУ "Св. Н. Охридски"
145. 75 ОУ"Т.Каблешков "
146. 92 ОУ"Димитър Талев"
147. 123 СУ "Стефан Стамболов
148. 135 СУ
149. 147 ОУ
150. СГХСТ
151. ПГБЕТС
152. ЧСУ "Орфей"
153. ЧПГИТИ ..БУЛПРОГРЕС"
154. Колеж "Братя Вълчеви"
155. ЧПК.. БУЛПРОГРЕС"
156. ДГ№6
157. ДГ № 24 " КОЛЕДАРЧЕ "
158. ДГ 128"Феникс"
159. ДГ № 130
160. ДГ №140 "Тинтява"
161. ДГ №40
162. ДГ N 54"ДЪГА"
163. 19 СУ"Елин Пелин"
164. 25 ОУ
165. 34 ОУ "Стою Шишков"
166. 36 СУ "Максим Горки"
167. 51-во СУ
168. 132. СУ "Ваня Войнова"
169. 142 ОУ "Веселин Ханчев"
170. ПГИЧЕ "Св. Методий"
171. ЧПГ "П.К.Яворов"
172. ЧЕСУ "Дорис Тенеди"
173. СЕГ
174. ЧПК "Евклид"
175. ЧДГ 101Защо
176. ЛДГ № 134
177. ДГ №7
178. ДГ №67
179. ДГ № 85
180. ДГ №99
181. ДГ № 114
182. ДГ 124
183. ДГ №136
184. ДГ № 145
185. ДГ № 93 " Чуден свят"
186. ДГ 162 "Вихрогонче"
187. ДГ№8"Таврия"
188. ДГ № 80
189. 85 СУ "Отец Паисий"
190. 156-о ОУ "В.Левски"
191. 159 ОУ
192. 162 ОУ "Отец Паисий"
193. ДГ № 44 "Калина"
194. ДГ N 45
195. ДГ № 58 "Слънчево утро"
196. ДГ №146
197. 21 СУ "Христо Ботев"
198. 35 СУ "Добри Войников"
199. 107 ОУ
200. 120 ОУ "Г.С.Раковски"
201. 122 ОУ " Н. Лилиев"
202. 139 ОУ "Захарий Круша"
203. НПМГ
204. ЧДГ "Д-р П.Берон"
205. ПГО"Княгиня Мария Луиза"
206. СГСАГ "ХРИСТО БОТЕВ"
207. НФСГ
208. ЧПГ "БАНКЕР"
209. ЧОУ "Д-р Петър Берон"
210. СОДУ СДС "Св. Иван Рилски"
211. ЧСУ "Българско школо"
212. Колеж по охрана и сигурност
213. ЧПГОС
214. ЧУТИ "Г.С.Уланова"
215. ЧСУ "Г.С.Уланова"
216. ЧДГ Тути
217. ЧДГ "Фънки Мънки"
218. ЧДГ Патета
219. Камелини Монтесори
220. ЧПК "МУОС"
221. ДГ №175
222. ЧДГ Кристофър Робин
223. ЧДГ "Алиса"
224. ЦЧДГ "ЖИРАФЧЕ"
225. ЧДГ Слънчево зайче
226. ЧДГ "Г.С.Уланова"
227. ДГ №19
228. ДГ №56
229. ДГ №11"КОРАБЧЕ"
230. ДГ № 192 "ЛОЗИЧКА"
231. ДГ№93
232. ДГ №141
233. ДГ № 166 "Веселушка"
234. ДГ №174"Фют"
235. 27 СУ
236. 33 ОУ "Санкт-Петербург"
237. 37 СУ "Райна Княгиня"
238. 40 СУ
239. 56.СУ "Проф. К. Иречек"
240. 77 ОУ
241. 79 СУ "Индира Ганди"
242. 90 СУ
243. 96 СУ "Л. Н. Толстой"
244. 97 СУ
245. 103 -то ОУ
246. 137 СУ "Ангел Кънчев"
247. 33 ЕГ "Света София"
248. ЧНГ "ЕРИХ КЕСТНЕР"
249. ЧСУ "П.Р.Славейков"
250. ЧОУ "ЕРИХ КЕСТНЕР"
251. ЧДГ ЗАМЪКЪТ
252. ЧПКБА
253. ЧДГ "Ерих Кестнер"
254. ЧДГ"Чудната къщичка"
255. ДГ-95" Омайниче"
256. ЧДГ "Бонбон"
257. ДГ-86 АСЕН БОСЕВ
258. ДГ № 73
259. ДГ № 68 "Ран Босилек"
260. ДГ№64"Първи юни"
261. ДГ № 47 "Незабравка"
262. ДГ № 35
263. ДГ № 32 "Българче"
264. О Д З № 31 "ЛЮЛИН "
265. ДГ № 22
266. ДГ-20
267. ДГ №139 "Панорама"
268. ДГ-97
269. ДГ №57
270. ДГ № 101
271. ДГ№55"Иглика"
272. ДГ №100
273. 10 СУ "Теодор Траянов"
274. 39 СУ "П.Динеков"
275. 81 С О У "Виктор Юго"
276. 82. ОУ "В. Априлов"
277. 118 СУ
278. 125 СУ Проф. Боян Пенев
279. 128 СУ "Алберт Айнщайн"
280. 131 СУ
281. 144 СУ "Народни будители"
282. 145 ОУ "Симеон Радев"
283. СУ "Ген. Вл. Стойчев"
284. ТУЕС
285. ЧОУ "Меридиан 22"
286. ЧПГЧО "Меридиан 22"
287. ЧСУ ЕСПА
288. Американски колеж в София
289. ЧСУЧП "Абрахам Линкълн"
290. ЧДГ "ЕКО ДАРА"
291. ЧДГ "Ян Бибиян"
292. ЧДГ"Аника"
293. ЧДГ Детски Оазис
294. ДГ №189 "Сто усмивки"
295. ЧОУ"Азбуки"
296. ДДГ "Младост"
297. ЧДГ "Джани Родари"
298. ЧДГ "Меридиан 22"
299. ДГ №26 "Калина"
300. ДГ № 98 " Слънчево зайче
301. ДГ №14
302. ДГ № 188
303. ДГ №59"Елхица"
304. ДГ №71
305. ДГ-11 "Мики Маус"2213972
306. ДГ №9 "Зорница"
307. ДГ № 19
308. ДГ № 178 "Ср. Копитце"
309. ДГ 76
310. ДГ № 70
311. ДГ№ 28
312. ДГ № 123
313. ДГ № 75
314. ДГ № 17
315. ДГ №117 - Надежда
316. ДГ №56
317. 15 СУ
318. 16. ОУ "Р. Жинзифов"
319. 54 СУ
320. 63 ОУ "Христо Ботев"
321. 98 НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
322. 101 СУ "БАЧО КИРО"
323. 102 ОУ
324. 141 ОУ
325. 153 СУ "Н.Рилски"
326. ДГ№172 " София"
327. ЧПКТ"Свети Мина"
328. Ч Д Г "Симба"
329. СтЦРД
330. ДГ №24
331. ДГ№ 83" СЛАВЕЙЧЕ"
332. ДГ № 15 "Чучулига"
333. ДГ №27"Детска китка"
334. ДГ №38
335. ДГ № 90
336. ДГ № 170 "Пчелица"
337. ДГ№115
338. ДГ № 171 Свобода
339. ДГ №137
340. ДГ № 6
341. 170 СУ "Васил Левски"
342. 1 СУ "Пенчо П. Славейков"
343. 112 ОУ
344. 129 ОУ "Антим -І"
345. 164 ГПИЕ
346. Първа АЕГ
347. СМГ"П. Хилендарски"
348. IVСВГ
349. ЧДГ
350. ПГМЕ
351. СПГТ
352. ЧСУ "УВЕКИНД"
353. ПЧАГ "Уилям Шекспир"
354. ЧПК "Иком Интелект"
355. ЧДГ"Славейче"
356. ЧПДГ "Къщата на Алиса"
357. ДГ №60
358. ДГ № 100
359. ДГ № 104
360. ДГ№ 62
361. ДГ №150
362. ДГ №151 "Леда Милева"
363. 53 ОУ
364. 66 СУ "Филип Станиславов"
365. 72 ОУ " Христо Ботев "
366. 88 СУ "Д. Попниколов"
367. 149 СУ
368. НСУ "София"
369. ПГЕА
370. ПГСС "БУЗЕМА"
371. ЧОУ "Д-р Мария Монтесори"
372. ЧСУ "Евростар"
373. ЧДГ Светлина
374. ЧДГ"Синьо езеро"
375. ЧПК "ХАРМОНИЯ"
376. ЧДГ "Д-р Мария Монтесори"
377. ДДГ "Средец" към МО
378. ДГ 84 " ДЕТЕЛИНА"
379. ДГ № 72 "УСМИВКА"
380. ДГ № 161" ЛАСКА "
381. ДГ№9 "Пламъче"
382. ДГ № 164 "Зорница"
383. ДГ № 33
384. ДГ № 39" ПРОЛЕТ "
385. 83 ОУ
386. 84 ОУ
387. СУ "Св.Иван Рилски"
388. ЧДГ"Вълшебен свят"
389. 24 СУ "П. К. Яворов "
390. 42 ОУ
391. 44. СУ "НЕОФИТ БОЗВЕЛИ"
392. 49-то ОУ "Бенито Хуарес"
393. 95 СУ
394. 106 ОУ
395. 124 ОУ "Васил Левски"
396. 130 СУ "Стефан Караджа"
397. 143 ОУ " Г. Бенковски"
398. 166 СУ "В.Левски"
399. 199 ОУ Св.Ап.Й.Богослов
400. АРТ КОЛЕЖ
401. ДГ №92 "МЕЧТА
402. ДГ №20
403. ДГ № 91
404. ДГ №110
405. ДГ № 117
406. ДГ 173
407. ДГ № 177 Лютиче
408. ДГ №3
409. ДГ №5
410. ДГ №69"Жар птица"
411. О Д З №74
412. 14. СУ "Проф. д-р А. Златаров
413. 29 СУ "Кузман Шапкарев"
414. 48 ОУ "Й. Ковачев"
415. 58 ОУ "Сергей Румянцев"
416. 59 ОУ "Васил Левски"
417. 60 ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
418. 100-но ОУ "Н. Геров"
419. ПГИИ "Проф. Н. Райнов"
420. ПГЖПТ"Никола Корчев"
421. ПГТХТ"Карл фон Линде"
422. ЕБК ФУМИ Интлект
423. ЧДГ"Пресвета Богородица"
424. ДДГ "Слава" към МО
425. ЧДГ "Веда"
426. ДГ № 45 "АЛИСА"
427. ДГ № 99 "Сарагоса"
428. ДГ № 106
429. ДГ № 49"УСМИВКА"
430. ДГ №149 "Зорница"
431. ДГ № 63 "Слънце"
432. ДГ № 48 "Братя Грим"
433. СДГ 31"Зора"
434. ДГ 53
435. 23 СУ "Фредерик Ж.-Кюри"
436. 31СУЧЕМ "Иван Вазов"
437. 93 СУ "Ал. Теодоров - Балан"
438. 94 СУ "Д.Страшимиров"
439. 109 ОУ
440. 138 СУ"Проф.В.Златарски"
441. 148 ОУ "Проф. д-р Любомир Миле
442. 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
443. ПГТ "МАКГАХАН"
444. ЧОУ Образователни технологии
445. ПКМД "СВ.АРИАДНА"
446. ПЧМГ
447. ЧПГ "Образователни технологии
448. ЧОУ "Джани РоДари"
449. Доверие
450. ЧНУ "Питагор"
451. КОЛЕЖ ПО ВЪЗДУШЕН ТРАНСПОРТ
452. ЧДГ МЕЧО ПУХ
453. ЧДГ "Грозното патенце"
454. ДГ№54
455. ДГ № 62 "ЗОРНИЦА"
456. ДГ №168
457. ДГ №183
458. ДГ № 61 Шарено петле
459. ДГ № 65
460. ДГ№67"МЕЧО ПУХ"
461. ДГ №55 "Веселина"
462. 6 ОУ "Граф Игнатиев"
463. 7. СУ "Свети Седмочисленици"
464. 9 ФЕГ
465. 12 СУ "Цар Иван Асен ІІ"
466. 38ОУ
467. 127 СУ
468. 133 СУ "А.С.Пушкин"
469. ДГ №12 " Олимпийче "
470. ДГ № 77 "Магнолия"
471. ДГ № 18
472. ДГ "Преспа" 113
473. 8 СУ
474. 55 СУ
475. ПГ по телекомуникации
476. ЧЕГ "Проф.д-р В. Златарски"
477. ЧПГ по МКГДА
478. ДГ №72
479. ЧДГ" Детска къща Монтесори"
480. ДГ №12
481. ДГ №16 " ПРИКАЗЕН СВЯТ"
482. ДГ №10
483. ДГ №78 "Детски свят"
484. ДГ №79 "Слънчице"
485. 20 ОУ "Тодор Минков"
486. 22 СУ "Г. С. Раковски"
487. 41 0У "Св. Патриарх Евтимий"
488. 47СУ
489. 73. СУ "Владислав Граматик"
490. 104 ОУ "Захари Стоянов"
491. 121 СУ
492. 126 ОУ "П. Ю. Тодоров"
493. ПГТМД-София
494. НТБГ
495. ЧПК ПО СПОРТ БИО ФИТ
496. Частно СУ "Артис"
497. ЧПГ по БДТФ
498. ЧПК "Алфа"
499. ЧНУ "Ново поколение"
500. Мечтател
501. УСШ "София"
502. ЧДГ "Пролет"
503. ЧДГ" Мария Магдалена"
504. ДГ №2 " ЗВЪНЧЕ"
505. ДГ №129
506. ДГ №43 "ТАЛАНТ"
507. ДГ № 127 "Слънце"
508. ДГ№167"МАЛКИЯТ ПРИНЦ"
509. ДГ №7 "Детелина"
510. ДГ № 40 "Проф.Г.Ангушев"
511. ДГ № 87
512. РЦПИОВДУСОП -СОФИЯ ОБЛАСТ
513. НМУ
514. НУТИ
515. НУИИ "Илия Петров"
516. НГПИ "СВ. ЛУКА" - СОФИЯ
517. НПГПФ
518. НУККЛИИЕК
519. НГДЕК "Константин Кирил Филосо
520. СУУУС “Проф. д-р Дечо Денев”
521. СУУНЗ "Луи Брайл"
522. ЦПЛР- Спортна школа "София"
Спасово
1. ОУ "Йордан Йовков"
2. ДГ
Средно село
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Детелина"
Ставерци
1. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Вълчо Иванов"
Стамболово
1. ДГ "Буратино"
2. СУ " Св. Кл. Охридски "
3. ДГ "Звездичка"
Стара Загора
1. СУ "ЖЕЛЕЗНИК"
2. ПМГ "Гео Милев"
3. СУ"Васил Левски".Стара Загора
4. СУ "Христо Смирненски"
5. СУ "Максим Горки"
6. СУ "Иван Вазов"
7. СПОРТНО УЧИЛИЩЕ
8. ОУ"Георги Райчев"
9. ВСУ
10. ПГМТТ- "Н. Й. Вапцаров"
11. ПГЕТ"Г.С.Раковски"
12. ПГВМ "Иван П.Павлов"
13. ПГЕ "ДЖОН АТАНАСОВ"
14. ПГ по СД
15. СУ" Поп Минчо Кънчев"
16. І ОУ "Георги Бакалов".СЗ
17. ІІ ОУ - Стара Загора
18. НУ "К. Ганчев"
19. ОУ "Кирил Христов"
20. V ОУ " М. Станев "
21. ОУ"Самара"
22. Девето ОУ "В.Ханчев" Ст.Загора
23. ХІ ОУ "Николай Лилиев"
24. XII ОУ "Стефан Караджа "
25. XIII ОУ "Св.П.ХИЛЕНДАРСКИ"
26. НУ "Димитър Благоев"
27. НУ "Зора"
28. ПГОХ" Райна Княгиня"
29. ЧОУ "Елин Пелин"
30. ЧПК по ОС - Стара Загора
31. Ресурсен център-Ст Загора
32. СУ "Христо Ботев"
33. Търговска гимназия
34. ПГСАГ "Лубор Байер"
35. VI OУ Стара Загора
36. ГПЧЕ "РОМЕН РОЛАН"
37. ДГ №1 "Звънче"
38. ДГ №2 "Зорница"
39. ДГ №3 "Ян Бибиян"
40. ДГ №4 "Бреза"
41. ДГ №7" Светулка"
42. ДГ№8 "Българче"
43. ДГ №10 "Светлина"
44. ДГ №11
45. ДГ N:13"Пролет"
46. ДГ №17 "Знаме на мира"
47. ДГ №20 "Мир"
48. ДГ№23 "Кипарис"
49. ДГ №24 "Радост"
50. ДГ №25 "Ален мак"
51. ДГ№ 29"Славейче"
52. ДГ№31"Сльнце"
53. ДГ N:33 "ЛЮЛЯК"
54. ДГ №34"Райна Княгиня"
55. ДГ 35 "Свобода"
56. ДГ№58
57. ДГ №66 "Детски рай"
58. ДГ № 68
59. ЧДГ "Ян Бибиян"
60. ДДГ"Калина"
61. ДГ № 5 "Мечо Пух"
62. ДГ № 6 "КАМБАНКА"
63. НУМСИ"Христина Морфова"
64. ЦСОП
Старо Оряхово
1. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Щастливо детство"
Старово
1. ОУ " Устрем"
2. ДГ "Мир"
Стефан Караджа
1. ПГ по земедeлиe и горско ст-во
2. ОУ "Климент Охридски"
3. ДГ "Звездица"
4. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
5. ДГ
6. ОУ "Отец Паисий"
Стефаново
1. ОУ"П.К.Яворов"
2. ДГ "Дъга"
Стожер
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ"Здравец"
Столник
1. ДГ "Зорница"
Стражец
1. ОУ "Елин Пелин"
2. ДГ "Пролет"
Стражица
1. СУ "А.Каралийчев"
2. ПГ по транспорт "В.Друмев"
3. ОбДК
4. ДГ "А.Каралийчев"
5. ДГ " Сава Цонев "
6. ДГ "Радост"
Странджево
1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Искра"
Страцин
1. ОУ"Отец Паисий"
2. ДГ" Сребърно звънче"
Стремци
1. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ДГ "Мики Маус"
Суворово
1. СУ "Никола Й. Вапцаров"
2. ПГСС "Св. Георги Победоносец"
3. ДГ "Буратино"
Сушево
1. ОУ "В.Левски"
2. ДГ "Осми Март"
Сушина
1. ДГ "Снежанка"
Съединение
1. ОУ "Отец Пайсий"
2. ДГ
3. ДГ"8-ми март"
4. СУ "Христо Ботев"
5. НУ "Любен Каравелов"
Сърница
1. СУ - СЪРНИЦА
2. ДГ "Мир"
Токачка
1. ОУ "П. К. Яворов".
2. ДГ "Слънце"
Тополи
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ №36 "Ран Босилек"
Тополица
1. ОУ "Светлина"
2. ДГ "Детелина"
Тополово
1. ДГ Щастливо детство
2. ОУ "От. Паисий"
Трапище
1. ОУ "Кирил и Методий"
Троян
1. ОПЦ
2. ОУ "Иван Хаджийски"
3. СУ "Васил Левски"
4. СУ "Св. Климент Охридски"
5. НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
6. НУ "Христо Ботев"
7. ПГМЕТ
8. ДГ "Здравец"
9. ДГ "Синчец"
10. ДГ "Осми март"
11. ДГ "Мир"
12. ДГ "Буковец"
13. НГПИ "Проф. Венко Колев"
Трояново
1. ОУ " Христо Ботев"
2. ДГ
3. ОУ "Йордан Йовков"
4. ДГ "Мечта"Трояново
Трудовец
1. ОУ "Любен Каравелов"
2. ДГ "Здравец"
Тръстеник
1. СУ "Евлоги Георгиев "
2. ДГ "Щастливо детство"
3. ОУ" Васил Левски"
Трявна
1. ОУ "Проф.П.Н.Райков"
2. СУ "П.Р.Славейков"
3. ДГ "Светлина"
4. ДГ "КАЛИНА"
5. НГПИ "Тревненска школа"
Тушовица
1. ДГ "Щурче"
2. ОУ "Христо Ботев"
Търговище
1. I ОУ "Христо Ботев"
2. ІІ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ"
3. ІІІ ОУ " П. Р. СЛАВЕЙКОВ "
4. IVОУ"Ив.Вазов"
5. СУ "Н. Симов"
6. I СУ "Свети Седмочисленици"
7. ПГИЧЕ "МИТРОПОЛИТ АНДРЕЙ"
8. ПГИИ "Джон Атанасов"
9. ПТГ "Цар Симеон Велики"
10. ПГ по ЕС
11. ПГТХВТ"Ал. Константинов"
12. ПГ по земеделие
13. РЦПИОВДУСОП
14. ОДК-Търговище
15. ДГ "Пчелица"
16. ДГ "Веселушко"
17. ДГ "Осми март"
18. ДГ №3 "Здравец"
19. ДГ№5 "Червената шапчица"
20. ДГ № 6 "ПРОЛЕТ"
21. ДГ № 7 "СНЕЖАНКА"
22. ДГ№8 "СЛЪНЦЕ"
23. ДГ "Приказка"
24. ДГ № 11
25. IIСУ "Проф. Н. Маринов"
26. ЦСОП
Търнава
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Вълка Ташевска"
Търнак
1. ОУ "Г.С.Раковски"
Търнене
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
Фелдфебел Денково
1. НУ"Христо Ботев"
2. ДГ
Филаретово
1. ОУ "Д-р Петър Берон
2. ДГ "Радост"
Фотиново
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Слънце"
3. ОУ " Св.Климент Охридски"
4. ДГ "Катя Ванчева"
Фъргово
1. Целодневна детска градина
2. НУ "Пейо Яворов"
Хаджийско
1. ДГ "Мечо Пух"
Харманли
1. НУ "Отец Паисий"
2. НУ"Алеко Константинов"
3. ОУ "Иван Вазов"
4. СУ" Неофит Рилски
5. П Г Е Т "З.Стоянов"
6. ДГ "Детски свят"
7. ДГ "Пролет"
8. ДГ "Ален мак"
Хасково
1. НУ "Г.С.Раковски"
2. ОУ "Любен Каравелов"
3. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
4. ОУ "Шандор Петьофи"
5. ОУ"Св.Кл.Охридски"
6. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
7. ОУ "Свети Иван Рилски"
8. ОУ "Хр.Смирненски"
9. СУ "В. Левски"
10. СУ "Св.П.Хилендарски"
11. СУ "СТЕФАН КАРАДЖА"
12. ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
13. ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
14. ПГ по транспорт
15. ФСГ "Атанас Буров"
16. ПГ по туризъм
17. ПГСС
18. ПГДС "Цар Иван Асен ІІ"
19. ПГ ЛП "Райна Княгиня"
20. ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви"
21. ОУО
22. ДГ №3 "Зорница"
23. ДГ №20 "Весели очички"
24. ДГ №1 "Ян Бибиян"
25. ДГ №15 " Слънце"
26. ДГ№22 "Звънче"
27. ДГ №18 "8-ми март"
28. ДГ № 19 "Щурче"
29. ДГИ
30. ДГ № 16
31. ДГ № 11 "Елхица"
32. ДГ №17
33. Ресурсен център
34. ЧПК "Иком Интелект"
Хераково
1. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Хитово
1. ОУ"Васил Левски"
Хотанца
1. НУ Васил Априлов
Царев брод
1. ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО"
2. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Царевец
1. ДГ "Радост"
2. ДГ
Црънча
1. ДГ
2. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
3. ДГ "Зора"
Чакаларово
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ДГ"Пролет"
Чалъкови
1. ОУ "Д-р Петър Берон"
Червен бряг
1. ОУ"Хр.Смирненски"
2. ОУ "А. Константинов"
3. СУ "Д-р Петър Берон"
4. ПГХТ "Юрий Гагарин"
5. ПГМЕТ "Девети май"
6. ТГ "В. Априлов"
7. ДГ "Бодра смяна"
8. ДГ "Зора"
Червенци
1. ОУ "Св. Иван Рилски"
Черна
1. ОУ "Братя Миладинови"
2. ДГ
3. ДГ "Славейче"
Чернево
1. ОУ "Христо Ботев"
Черни връх
1. ДГ
Черноглавци
1. ДГ "Щастливо детство"
Чернолик
1. ОУ "Д-р Петър Берон"
2. ДГ "Здравец"
Чернооково
1. ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "ГЕО МИЛЕВ"
2. ДГ "Младост"
Чилик
1. ДГ "Знаме на мира"
Чирпан
1. СУ "П.К.Яворов"Чирпан
2. ПГСС
3. ОУ "В.Левски"Чирпан
4. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
5. НУ "Св.Кл.Охридски" Чирпан
6. МУЦТПО.Чирпан
7. ДГ "Слънце"
8. ДГ "Здравец"
9. ДГ "Калина Малина"
Чифлик
1. ОУ "Максим Горки"
2. ДГ "Мечо пух"
Чорбаджийско
1. СУ"Христо Ботев"
2. ДГ"Слънце"
Шемшево
1. ДГ "Звездица"
Шипка
1. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Широко поле
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ДГ "Славейче"
Шияково
1. ДГ"Здравец"
Шумен
1. ПГСАГ
2. ПГ по машиностроене
3. П Г И
4. ПГОХХТ
5. ПГ по СС и ХТ
6. СУ " П. Волов"
7. НУ "ИЛИЯ Р.БЛЪСКОВ"
8. ГПЧЕ "Н. Й. Вапцаров"
9. ДГ Звънче
10. ДГ " Щурче"
11. ДГ No. 2
12. ІХ ОУ "Панайот Волов"
13. ІІ ОУ "Д-р П.Берон"
14. ДГ №23 "БУРАТИНО"
15. ДГ Брезичка
16. ДГ №27 "Златната рибка"
17. ДГ 25 Братя Грим
18. ДГ № 30 "Космонавт"
19. ДГ N12 "Смехорани"
20. ДГ" Чучулига"
21. ОДК
22. ДГ "Светулка"
23. III ОУ "Д.БЛАГОЕВ"
24. СУ "Трайко Симеонов"
25. ДГ 32 Дружба
26. НУ"Княз Борис І"
27. СО №2
28. ДГ 19
29. УСШ "Хан Крум"
30. ДГ№ 34 "Пролетна дъга"
31. СУ "Йоан Екз. Български"
32. ДГ 35 Изворче
33. ДГ N5 Латинка
34. СУ "Сава Доброплодни"
35. РЦПИОВДУСОП
36. СОДУ "Нювваб"
37. ПМГ "Нанчо Попович"
38. СУ "Васил Левски"
39. VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ"
40. ДГ 31
41. ЧПКТ "Шумен"
42. СО "МЛАДОСТ"
43. ДГ "Пчелица"
44. ПГМЕТТ "Христо Ботев"
45. ЦСОП
Ябланово
1. ОУ Н. Вапцаров
2. ДГ "Слънчо"
Ягодина
1. ОУ-Ягодина
2. ДГ "Дъга"
Якоруда
1. ДГ
2. ПГМ "П.Р.Славейков"
3. СУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Ямбол
1. НУ Проф.П.Нойков
2. НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
3. ОУ "Й.Йовков"
4. ОУ "Николай Петрини"
5. ОУ "Христо Смирненски"
6. ОУ "Любен Каравелов"
7. СУ "Св. Кл. Охридски"
8. ОУ "Димчо Дебелянов"
9. ОУ"П.Р.Славейков"
10. ОУ "Д-р Петър Берон"
11. Г "Васил Левски"
12. МГ "Атанас Радев"
13. ЕГ "Васил Карагьозов"
14. СУ "Пиер дьо Кубертен"
15. ПТГ-Ямбол
16. ПГИ "Г. С. Раковски"
17. ПГХТТ
18. ПГЗ "Христо Ботев"
19. ПГСГ"К. Фичето "
20. ПГ по ПСТТ "Н. Вапцаров"
21. РЦПИОВДУСОП
22. ПГЛПЕХТ
23. ОДК
24. НАОП
25. ЧПБК
26. ДГ "Радост"
27. ДГ "Пламъче"
28. ДГ "Валентина"
29. ДГ" Свобода"
30. ДГ "Щастливо детство"
31. ДГ "Слънце"
32. ДГ "Пролет"
33. ДГ№20"Червената шапчица"
34. ДГ "Биляна"
Ясенково
1. ДГ "Радост"
2. ОУ "Хр. Смирненски"